Přátelské utkání 10. března 2012 15:00
FC Kyjov 1919 4:0 Spartak Hluk
Kyjovská lekce fotbalu

Po nedokončeném turnaji ve Veselí n.M. měli Hlučané naplánováno další utkání a to s popředním celkem KP Jihomoravského kraje FC Kyjov 1919. Do první šance se dostal Režný ale v dobré pozici střílel do brankáře.O chvíli později už Kyjov vedl pěknou střelou k tyči se blýskl Vančura 1:0.Další pohlednou akci,když Víšek krásně načechral míč do šestnáctky Sekel zakončil hlavičkou,která postrádala razanci.Po výkopu Kůřila a jeho prodloužení Mackem za obranu,vedl Kyjov už 2:0 Sekel ranou pod břevno nedal šanci brankáři Hluku.První střela hostů v polovině prvního poločasu byla nebezpečná Kůřil ji bravurně vyrazil.Vančurův pěkný technický lob skončil na tyči.Po Režného rohovém kopu Horňák uklidil míč ranou po zemi do sítě 3:0.Vzápětí Macek nastřelil břevno.Druhý poločas začal další šancí Kyjova když hráči Kyjova ani na dvakrát nedopravili míč do odkryté branky ,ten nakonec skončil jen těsně vedle branky.Z ojedinělé akce v druhé polovině zahrozili i hosté hlavička hostujícího hráče orazítkovala tyč.Kučera potáhl míč,jeho super přihrávku dostal Vančura,který ale minul prázdnou branku.Po další akci Kučera nastřelil tyč,z dorážky Vančura přestřelil odkrytou branku.Sekel vyvezl míč nahrál před šestnáctku na volného Macka,ten nastřelil břevno,míč se odrazil do vzduchu a opět spadl na břevno a zpět do hřiště,dostal se k němu opět Macek a střelou po zemi k tyči zvýšil na 4:0. Výsledek plně odpovídal dění na hřišti. Doufejme, že náladu si Hlučané spraví alespoň v sobotní generálce na jarní boje, kdy hostí divizní RSm Hodonín.

Sestava: Fojtík-Říha-Machala A.-Kachlík-Machala J.-Minařík-Machala O.-Hlaváček-Masařík-Jurásek-Zlínský--Dufka,Šimčík,Hrdina,Motyčka