6. kolo - Mistrovské utkání 10. září 2011 16:30
Provodov 3:0 Spartak Hluk
Mizérie pokračuje.
S nadějí odjížděli hlučané na půdu Provodova,jehož sestava se jen hemží zkušenými exligovými hráči (Slončík,Hellebrand,Hlavňovský,Bůžek,Zapletal),ale ta vzala po 20 minutách brzy za své.

Úvod zápasu přinesl neurovnanou hru plnou nepřesností,kterou ovšem domácí nahrazovali technikou,kombinací a snažili se proniknout do 'vápna' hostí. Po jedné takové kombinaci již mnoho nescházelo Buršovi,aby se trefil a rozvlnil síť. Až přišla 20´a rohový kop domácích na který si nejvýše naskočil kapitán Hellebrand a hlavou skóroval (1:0). Domácí dál produkovali svůj styl založený na dobré technice a snaze využívat standartní situace,ale střely byly buď nepřesné anebo je hostující obrana odvrátila. Spartakovci se osmělili až po půlhodině hry,kdy J.Machala dobrou střelou z přímého kopu vystrašil domácího gólmana. Paradoxně to bylo vše od hostů v prvním půli.

Po poločasovém prostřídání, kdy šli na hřiště zkušení Botek s O.Machalou se hra hostů přece jen zvedla,ale ke gólu nevedla. Co pomůže převaha ve středu hřiště,když chybí důrázné zakončení o střelách ze střední vzdálenosti ani nemluvě. A tak trestali domácí. Nejprve se v 74´prosadil sváteční střelec Malaník (2:0). Hosté přece jen utkání mohli zdramatizovat, ale kapitán A.Machala sám před gólmanem nedokázal míč dopravit do sítě. Dílo zkázy pak opět dokonal v 81´ Hellebrand, který střelou pod břevnou stylem padající list z hranice pokutového území nachytal na hruškách hluckého brankáře Motyčku (3:0).

Další prohrou v KP si hlučané vyrazně komplikují situaci v soutěži a s přibývajícími zápasy bude tlak na ně ještě větší a větší.