8. kolo - Mistrovské utkání 25. září 2011 16:00
Spartak Hluk 1:2 Uherský Brod
První půle rozhodla.
V derby utkání s Uh.Brodem chtěli domácí navázat na vítězství z posledního domácího zápasu s Kateřinicemi a naplno tak bodovat ovšem realita byla bohužel jiná.

Začátek utkání přinesl oboustranně opatrný fotbal,ale již ve 2´ šli hosté do vedení, když centrovaný míč proskákal až k volnému R.Davidovi, který jej pohodlně hlavou dorazil do branky (0:1).Domácí tento moment nabudil a začali útočit s cílem co nejdříve vyrovnat,ale kombinace byla nepřesná a nevedla k ohrožení Ondrůškovi branky. To hosté byli živější,důraznější a přesnější a tak chvílemi domácí přehrávali. Obrana Hluku také nestála zrovna na pevných nohách a tak se hosté lehce dostávali k zakončení,které však bylo nepřesné nebo zbytečně komplikované. Domácí,ale poměrně rychle srovnali ve 12´ Martinem Zalubilem, který dorazil do sítě odražený míč vně pokutového území hostí (1:1). Spartakovce gól nabudil a po chvíli zahrozili střelou Jendy Machaly ovšem do boční sítě. V 27´se skóre měnilo podruhé a naposledy v zápase,kdy odražený míč od brankové konstrukce vrátil dorážkou do branky Hruboš (1:2). Pak se akce přelévali z jedné strany na druhou ovšem bez gólového efektu. Šanci Minaříka Ondrůšek lapil a na druhé straně obstřel Dvořáka vychytal Motyčka.

Druhá půle začala převahou domácích,ale nejdříve zahrozili hosté tvrdou střelou Daňka,kterou Motyčka vytěsnil na roh.Pak přišly momenty domácích, kdy nejprve Martin Zalubil hlavičkoval vedle branky,pak vystřídavší O.Machala v dobré šanci také hlavou těsně minul a snad největší příležitost domácích pro srovnání skóre přišla v 82´,kdy přímý kop O.Machaly Ondrůšek bravurním zákrokem vytlačil na roh. Hosté si za druhý poločas gólovou šanci nevytvořili a spoléhali na uhlídání výsledku. K velkému překvapení všech přítomných ukončil hlav.rozhodčí zápas ještě před uplynutím 90 minuty ,což některé věrné fanaticos tak rozpálilo,že začali HR častovat verbálními pokřiky a svoji frustarci tak dali výrazně najevo.