1. kolo - Mistrovské utkání 11. srpna 2012 15:00
Spartak Hluk 2:1 TJ Sokol Žalkovice
Premiérové vítězství

Po téměř 16 letech opustili domácí KP a zkusí soutěž o třídu, níže tedy 1.A. Soupeřem jim byl ambiciózní celek Žalkovic.

První půle přinesla trvalou převahu domácích,kteří se také poměrně rychle ujali vedení ve 13,kdy štírek Hrdina dostal ideální balon za obranu a tváří v tvář prostřelil brankáře (1:0). Hlučané v těchto fázích dominovali,hráli rychle,hbitě a často zaměstnávali obranu hostí. Šance na vstřelení dalších branek byly především O.Machala či Zlínský, který nastřelil konstrukci branky. Tak skončil i poločas.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu,kdy domácí rychle navýšili skóre v 59´ hlapřesnou hlavičkou Zlínského (2:0).Další ,,superšanci" měl Martin Zalubil ale ze tří metrů přestřelil. Hosté po tomto okamžiku vycítili šanci a začali zlobit,ovšem v rozletu je zastavil jejich hráč Horák,který uviděl po 2 žlutých kartách kartu červenou.Paradoxně tento moment jim však pomohl a začali býti nebezpeční. Výsledkem čehož byla standartní situace v 77´,kterou krásně do horního růžku proměnil Samsonek (2:1). Domácí znervózněli a začali bránit výsledek což se jim s vypětím všech sil podařilo