Zápasy
3. kolo - Mistrovské utkání 26. srpna 2012 16:30
Spartak Hluk 4:2 FC Kvasice
Cenná domácí výhra

Druhé domácí utkání přineslo od úvodu zajímavý fotbal, kdy se nejprve začali prosazovat hosté,ale do výraznější šance se nedostali. Poté se osmělili i domácí a hned udeřili, kdy rychle rozehranou standartní situaci přetavili ve vedoucí gól Zlínského, který hlavou využil milimetrový centr mladíčka Masaříka (1:0). Hra získala náboj a a přicházeli i šance,ale obě obrany pracovaly dobře. Podstatné okamžiky utkání se odehrály ke konci I.poločasu, kdy nejprve hosté snížili krásnou střelou Večerka z cca 30m k němuž se však míč dostal po nešťastné teči od HR (1:1). Bleskové vedení získali hosté o minutu později, kdy využil zaváhání obrany Lepša (1:2). Domácí se nevzdávali a chtěli do půle vyrovnat což se jim taky podařilo o pár minut,kdy po přiťuknutí Hrdiny umístěnou střelou z hranice vápna skóroval kapitán O.Machala (2:2). Mezitím se hra trochu přiostřila na což doplatil ČK hostující Musil

Druhá půle začala náporem domácích a Ti se museli mít stále na pozoru,neboť i hosté v deseti podnikali rychlé brejky do otevřené obrany. Blíže ke gólu měl nejprve Hrdina,který nastřelil břevno,vzápětí měl dobrou šanci na druhé straně Foltýn,aby vzápětí trefil opět břevno výborně hrající Zlínský! Po sérii šancí přišel gólový moment pro domácí. Opět přesný centr z kopačky Masaříka našel ve vápně kapitána O.Machalu,který nádhernou hlavičkou do rohu branky dal třetí gól (3:2). Hosty tento moment trochu zaskočil,ale stále měli dost sil srovnat,ovšem pozorná obrana v čele s neústupným Říhou odolala. Definitivní podobu výsledku dal po brejku do rozhozené obrany agilní Dohnal (4:2). Pro domácí to nebylo lehké utkání,neboť hosté se představili jako velmi kvalitní a kompaktní tým,který nebude body rozdávat lehce.