13. kolo - Mistrovské utkání 4. listopadu 2012 13:30
TJ Nedachlebice 3:1 Spartak Hluk
U lídra nezklamali,ale bez bodu

O dušičkové neděli určily ráz utkání rychlé branky v úvodu zápasu,kdy domácí potrestali chyby spoupeřových hráčů. Nejprve v 1´jako nůž máslem prošel domácí Urban až do pok.území, kde ideálně naservíroval míč kanonýru Turečkovi,který se nemýlil (1:0). O chvíli na to pelášil sám na branku Dohnal,ale místo střely volil slabý lob,který šel vedle branky.O pár minut to bylo již o dvě branky,kdy hostující obrana nepokryla střílejícího Urbana (2:0). Hosté však nesložili zbraně a každou možnost využívali k zaútočení ovšem chyběla přesnost či přímočařejší zakončení. V dobrých šancí se ocitl Zlínský či Dohnal,velkou šanci ke změně skóre měl po přímém kopu Matuška,ale trefil jen tyč. Ani domácí nezaháleli s ofenzívou,ale v koncovce toho mnoho nepředvedli.

Druhá půle začala trvalou převahou hostí,kteří se snažili dobýt domácí branku,ale své šance neproměnili. Domácí naopak využívali každé příležitosti k zaútočení a několikrát mnoho nechybělo,aby skóre navýšili. Další šancí Hlučanů se prezentoval Zalubil,ale v koncovce selhal.Trest přišel v 68´kdy po rohovém kopu tečoval míč k bližší tyči Soviš L. ml. (3:0). To již bylo pro hosty kruté,ale nechtěli se s tímto výsledkem smířit. Odměnou jim byla branka v 81´,kdy se po skrumáži ve vápně prosadil Dohnal (3:1). Pro hosty je výsledek možná až příliš krutý,ale bez vstřelených branek se nevyhrává.