Přátelské utkání 9. února 2013 12:00
Spartak Hluk 7:0 TJ Kordárna Velká n.V.
TJ Spartak Hluk- TJ Kordárna Velká n.V. 7:0

V sobotu 9.2.2013 sehrál A.tým další zápas zimního turnaje na UT ve Veselí n. M. a porazilo celkem přesvědčivě Velkou n. Veličkou 7:0.

Takový výsledek v Hluku už dlouho nepamatují. První poločas byl oboustranně vyrovnaný s tím, že naše mužstvo mělo více gólových šancí. Hosté neměli prakticky ani jedinou. V 10. minutě dal první svoji branku Dohnal. Ve 30. minutě tečoval míč do sítě Velké znovu Dohnal. Po změně stran to byla drtivá převaha našeho mužstva. Hned ze začátku měla dvojice Zlínský-Zelinka dvě čisté šance. První rána Zlínského skončila na brankáři Velké (vyložená šance), který ji vyrazil, a následná dorážka Zelinky skončila na břevně. Za 2. minuty znovu Zlínského střelu vyrazil brankář před Zelinku, jehož dorážka skončila na špičce roztažené nohy brankáře. V 60. minutě rozjel pěknou akci Biháry, který si se spoluhráčem narazil balon a pěknou střelou zvýšil na 3:0. V 70. minutě zakončil vítěznou akci útoku Zelinka. A potom už střílel pouze Jan Dohnal. V 72. minutě dával na 5:0. V 74. minutě hlavou na 6:0 a nakonec po pěkné akci Miroše na 7:0 v 77. minutě zápasu.

Dnešní zápas byl z pohledu hry i výsledku velmi vydařený, dobře fungovala obrana, v záloze to sice ještě není takové, jak bychom si to představovali, ale zato v útoku se velmi razantně představil kanonýr  Dohnal. Teď je otázka, jestli to byl zlepšený výkon mužstva nebo mužstvo Velké tak zklamalo. Určitě bychom si přáli, aby se tento posun v kvalitě hry dále pokračoval.

Sestava: Fojtík, Říha, Penner, Horák Z., Machala J., Masařík, Botek, Biháry, Miroš, Zlínský, Dohnal. Střídali: Zelinka, Hrdina, Minařík, Bachánek,