Zápasy
Přátelské utkání 24. března 2013 14:00
SK Ostrožská Lhota 1:3 Spartak Hluk
SK Ostrožská Lhota-TJ Spartak Hluk 1:3

V neděli 24.3. 2013 hrálo I. mužstvo přátelský zápas v Ostrožské Lhotě. (utkání s Kvasicema bylo odloženo). Vítězství 3:1 bylo zcela zasloužené. Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem jak po technické, tak i po taktické stránce. Domácí nás převyšovali pouze bojovností. V 15. minutě dal první branku Zalubil, v 25. minutě Zlínský Aleš druhou.  I ve druhém poločase jsme měli neustálou převahu, ale domácí hrozili z brejků. V 65. minutě se kopal po zákroku Pennera na domácího hráče P. K, který Fojtík zneškodnil. Za 3. minuty nato snížil na 2:1 Josef Štergenich krásnou střelou ze 20 m. Naše mužstvo mělo však neustálou převahu, bohužel střelecky to vyšlo až Juráskovi v 80. minutě zápasu. Před tím, ještě rozhodčí nezapískal P. K po faulu zezadu na Zelinku. Na naše hráče byl rozhodčí Šumšal z Dolního Němčí o něco přísnější. Doma je doma.

Sestava: Fojtík, Horák Z., Penner, Botek, Machala J. Masařík, Zelinka, Machala O., Biháry, Zlínský, Zalubil. Střídali: Jurásek, Říha, Hrdina.