26. kolo - Mistrovské utkání 2. června 2013 16:30
Spartak Hluk 1:0 TJ Nedachlebice
Vítězství mohlo být i vyšší

Domácí, namlsáni skalpem čelních týmů tabulky 1.A třídy (Dol.Němčí,Újezdec,), chtěli pokořit i dalšího, a to celek z Nedachlebic.

Spartakovci začali s chutí,hýřili aktivitou a odměnou jim byla 4´, kdy milimetrový centr Zelinky uklidil hlavou do sítě Zalubil Martin (1:0). Domácí branka povzbudila a byli nadále lepším mužstvem. Hosté se spoléhali jen na ojedinělé výpady do obrany, které však domácí brankář Fojtík s přehledem lapil nebo v pohodě vyřešila obrana, skvělé dirigovaná zkušeným Pennym alias Milošem Pennerem. Do konce půle žádná další větší šance již nepřišla.

Druhý poločas začal trvalým náporem Hlučanů, kteří doslova v určitých momentech přišpendlili hosty na jejich půli, ale jenom vlivem špatné koncovky skóre nenarůstalo.Šance měl Zelinka, který z úhlu nastřelil tyč nebo Bihári, postupující sám na brankáře. Proto v závěru hosté vycítili šanci na vyrovnání, ale domácí jejich chvilkovému náporu odolali.