Zápasy
Přátelské utkání 6. dubna 2013 10:00
FK Mutěnice 3:2 Spartak Hluk
FK Mutěnice-TJ Spartak Hluk A 3:2

V sobotu 6.4. 2013 hrálo áčko na umělé trávě v Mutěnicích. Mutěnice kdysi hrály dokonce Moravskoslezskou ligu, dnes hrají o 1. místo v KP Jihomoravského kraje. Je tady řada známých hráčů, jako například Koštuřík, Němčický, Milan Válek a také mnoho mladých nadějí z Hodonínska. Již ve 3. minutě jsme špatně pokryli pravou stranu naši obrany a domácí šli do vedení. V 6. Minutě pěknou přihrávku Dohnala zužitkoval Aleš Zlínský a bylo vyrovnáno. V 16. minutě kopal přímý kop Zdena Botek, našel v pokutovém území domácích volného Zdenu Horáka a vedli jsme 2:1. Po celý poločas jsme byli lepším mužstvem, nějaké gólové šance se nám už nepodařilo využít. Domácí byli technicky a fyzicky dobře připraveni a hrozili z protiútoků. Druhý poločas nebyl z naší strany už tak dobrý, protože domácí vystřídali několik čerstvých hráčů a v 60. minutě odešel z naší zálohy dobře hrající Zdena Botek, kterého vystřídal Bachánek Ondra. Přesto se hrál vcelku vyrovnaný zápas, který rozhodl vlastní gól Jana Dufky v 75. minutě. V 85. Minutě pak z ofsajdové pozice vstřelili domácí třetí branku. Přesto lze konstatovat, že tento zápas se nám povedl, í přestože nám scházeli Fojtík, Machala Jan, Machala Ondra, Zalubil Martin. Sestava: Bachan (Křen), Horák Z., Říha, Penner, Dufka Jan (Klabačka), Masařík, Botek (Bachánek), Zelinka, Biháry, Zlínský, Dohnal

autor: Ant.Zlínský