1. kolo - Mistrovské utkání 10. srpna 2013 16:30
Spartak Hluk 4:3 FC Kvasice
TJ Spartak Hluk A - FC Kvasice 4:3

Domácí, netradičně na hodovou sobotu, odehráli 1.kolo KS sk.B ročníku 2013/2014 a soupeřem jim byl celek Kvasic, který před sezónou výrazně obměnil kádr.

Spartakovci zahájili utkání náporem, byli lepší a živější . Taky rychle otevřeli skóre již v 6´se hlavou trefil Dohnal (1:0). Vyrovnání však přišlo ve 13´ z první vážnější šance hostů, kdy se po rohovém kopu trefil hlavou Moravčík (1:1). Hra v těchto momentech nabírala na obrátkách a vedení strhli na svoji stranu domácí v 23´, kdy pokutový kop proměnil po faulu na Dohnala Bihári (2:1). Domácí nadále udávali tempo hry a jejich hra nabízela vše co má moderní fotbal mít ( rychlé přihrávky,přesné centry a pěkné kombinace). Navýšení skóre zařídili dorážkou Masařík v 32´ po tvrdé a přesné střele J.Machaly, kterou brankář před něj vyrazil (3:1). Domácí dále dominovali a druhou branku mohl vsítit jejich fotbaloví miláček Bihári, alel lobovaný míč skončil na brankové konstrukci. Poločasový výsledek stanovil Martin Zalubil v 38´, který se prodral do šance a střelou k tyči vsítil čtvrtý gól (4:1).

Druhou půli domácí začali šancemi, ale opět nastřelili konstrukci branky (tentokrát tyč Masaříkem). Náhodná branka hostí Zavřelem v 57´ na (4:2) domácím začala komplikovat cestu za prvními třemi body a začali být nervózní a přenechávali aktivitu hostům. Ti dokázali ještě vsítit kontaktní branku Večerkou v 78´na (4:3) po nacvičeném signálu hlavou. Do konce zápasu Hlučané těsné vedení uhájili a na hody tak získali velmi důležité první 3 body v soutěži.