14. kolo - Mistrovské utkání 23. března 2014 15:00
FC Kvasice 1:3 Spartak Hluk
FC Kvasice-TJ Spartak Hluk 1:3

V dohrávce 14.kola I.A třídy, sk.B svěřenci trenéra Uhlíře splnili roli favorita a zcela zaslouženě si odvezli 3 body od řeky Moravy. V sychravém a deštivém nedělním odpoledni hosté od začátku diktovali tempo hry a častěji měli míč na kopačkách. To domácí se soustředili na defenzívu s cílem podnikat rychlé brejky. Do vedení se dostali po zásluze hosté, kteří po pěkné kombinaci Horák,Masařík,Zalubil, kdy posledně jmenovaný dorazil odražený míč do sítě po zákroku domácího brankáře (0:1). Hra se odehrávala převážně na půli domácích ovšem nerovný terén znemožňoval lepší kombinaci natož střelu. Spartakovci v obraně jistí a přesní nepouštěli Kvasické do jakéhokoliv zakončení a byli to naopak oni, kteří útočili. Do šance se dral agilní Botek, ale jeho snahu rozdhočí přerušil pro faul a následné střela skončila na tyči. Domácí však dokázali na úvodní branku hostů téměř vzápětí  odpovědět, kdy nedůraz v obraně potrestal Zapletalík (1:1). Ovšem hosté bleskurychle srovnali zásluhou A.Machaly,který si pracoval míč ve vápně a střelou téměř do šibenice přinesl radost zmoklým,hostujících fanoušků (1:2). Tak skončil i poločas.

Druhá půle byla opět ve znamení převahy hostí, kteří vedení pojistili opět Zalubilem, který navlas stejným gólem jako domácí Zapletalík dostal hosty do dvoubrankového vedení (1:3). Kvasičtí se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale Hlučané taktickou hrou je k ničemu nepustili a dovedli utkání do zaslouženého konce. V utkání také nastoupila za hosty posila na poslední chvíli, mladíček Vinkler Erik z U19 1.FC Slovacko,který se v zápase prezentoval velmi dobrým výkonem.