25. kolo - Mistrovské utkání 8. června 2014 16:30
SK Slovácká Viktoria Bojkovice 1:4 Spartak Hluk
Slov.Viktorie Bojkovice-Spartak Hluk 1:4
V neděli 8. 6. 2014 hrálo první naše mužstvo prestižní zápas v Bojkovicích. Za nádherného teplého počasí a na krásném renomovaném trávníku jsme nezačali dobře. Už v páté minutě šel centr z pravé strany do našeho pokutového území, kde balon divně odskočil Sašovi Machalovi před odkopnutím a mladíček Gago z první trefil roh Fojtíkovi branky. Naši hráči se však vzpamatovali a několikrát jsme ohrozili branku domácích, hlavně skvěle hrající Bihári. Ten dostal v 19. minutě pěkný balon na pravé straně, postupoval sám na domácího brankáře, kterému nedal žádnou šanci střelou k přední tyči. Domácí hráli ofsajd systém, který vyhovoval hlavně Bihárimu, ten dostával od záložníků míče do běhu neustále hrozil obraně domácích. Před koncem poločasu ještě Jurásek využil po vhazování autu svou šanci a zvýšil do šaten na 2:1. Po přestávce domácí přidali, vysunuli obranu, začali riskovat a měli také šance na vyrovnání. Toho využil nejlepší hráč na hřišti Radek Bihári, který v 54. minutě po vyhození Fojtíkem na Dohnala a pěkné přihrávce od něho přešel až do pokutového území, udělal si ještě kličku a pod břevno zavěsil na 3:1. Nejkrásnější akce zápasu! V 62. minutě vyslal do brejku Radka Botek, ten pak ideálně našel v pokutovém území Zlínského a bylo to 4.1. Měli jsme i další šance například Martiš, který šel sám na gólmana. Umožňovala nám to hra obrany Bojkovic, která byla příliš riskantní. Navíc měli také vyloučeného hráče. Naši hráči dohrávali zápas ve velkém klidu a potvrdili tak, že jejich prvenství v celé soutěži není náhodné.