26. kolo - Mistrovské utkání 14. června 2014 16:30
Spartak Hluk 2:1 SK Baťov 1930
TJ Spartak Hluk-FK Baťov 1930 2:1
V sobotu 14. 6. 2014 hrálo I. mužstvo, už jistý vítěz I. A. třídy skupiny B Zlínského kraje, poslední zápas s mužstvem SK Baťov 1930. Na našem mužstvu byla znát absence Machaly A. a také Martina Zalubila. Samozřejmě i to, že nás už nikdo v prvenství nemohl ohrozit. Hosté se snažili hrát otevřený fotbal, ale do nějakých velkých šancí se nedostali. V 25. minutě se dostal před brankáře Stýbla Dohnal, který mu tvrdou střelou nedal šanci. 1:0 skončil i první poločas. V 53. minutě hosté nečekaně vyrovnali Pindryčem na 1:1. Rozhodnutí pak padlo v 62. minutě, kdy Penner proměnil s jistotou penaltu, nařízenou za ruku hostujícího obránce. Ještě jsme si vytvořili několik zajímavých situací ke vstřelení dalších branek (Botek, Masařík, Bihári), ale tentokrát štěstí při nás nestálo. Sestava: Fojtík, Šimčík, Penner, Horák Z., Machala J., Miroš (Masařík), Botek, Machala O., Bihári, Zlínský (Jurásek), Dohnal. Po zápase pak předal, v prostoru za brankou u šaten, Zdeněk Kadlček, člen výkonného výboru Zlínského kraje pohár vítězům, a mohlo se slavit. Už během zápasu měli fanoušci pivo zadarmo a po zápase teklo šampaňské a slivovice proudem. Hráči pak nasedli na hasičskou cisternu a absolvovali famózní cestu po Hluku. Slavilo se do pozdních nočních hodin.