Přátelské utkání 26. července 2014 17:30
Spartak Hluk 4:3 FK Blatnice pod sv.Ant.
TJ Spartak Hluk-FK Blatnice 4:3

V sobotu 26.7.2014 jsme jeli do tradičního místa přátelského utkání našeho mužstva v letní sezóně, do Horního Němčí. V tuto dobu se u nás se opravuje hřiště, nyní obě dvě. Sem jsme si pozvali ambiciózní celek z Blatnice. Ten postoupil letos do I. A. třídy Jihomoravského kraje. My jsme opět nebyli kompletní, Blatnice zase přijela s 11-ti hráči. V I. poločase to byl vyrovnaný zápas, hosté však byli pohyblivější a nebezpečnější. V 25. minutě napřáhl hráč Blatnice z dobrých 30 metrů a trefil vinkl Fojtíkovi Branky. Tak skončil i první poločas.

V poločase odešli Jurásek a Masařík, které nahradili Tinka a Hrabal (dorostenec z Boršic u Blatnice) a naše hra se zlepšila. Měli jsme už lepší pohyb a naopak Blatničané dělali chyby v obraně. V 50. minutě vyrazil na sólo Saša Machala a vstřelil pěknou vyrovnávací branku. V 55. minutě se nejlépe orientoval v pokutovém území Miroš a dal druhou branku. V 60. minutě to byl opět Miroš, který střelou ze šestnáctky vstřelil třetí branku. I potom jsme si vytvářeli další šance, hostům jakoby došel dech a tak Loutocký po ideální přihrávce Hrabala vstřelil v 70. minutě čtvrtou branku. Pak jsme ještě více prostřídali sestavu a hosté nejdříve snížili Vaňkem na 2:4 a za 2 minuty dali další branku na stav 3:4. Bylo to už před koncem utkání. Je škoda, že utkání řídil rozhodčí z lidu, protože žádný delegovaný nepřijel.

Sestava: Fojtík, Šimčík, Penner, Machala A., Machala J., Bihári, Dohnal, Miroš, Masařík, Minařík, Jurásek.