Přátelské utkání 17. března 2017 18:00
Spartak Hluk 7:2 TJ Jiskra St.Město
Jiskra St.Město-Spartak Hluk 2:7

V pátek 17.3. hrálo hlucké áčko předposlední přípravný zápas s celkem Starého Města, který je v popředí I . B třídy skupiny C. Utkání začalo ve svižném tempu, naši hráči měli dvě příležitosti ke skórování hned v úvodu, Staroměstští jednu. Potom si naše obrana vybrala dvě slabší chvíle a v 15. minutě jsme prohrávali 2:0. První branky byla sporná, byla vstřelena hlavou, ale naši hráči reklamovali ofsajd, druhá branka padla po pěkné hlavičce domácího útočníka. To už vstal z lavičky trenér Uhlíř a hráčům sdělil svůj názor na jejich nedůslednou hru. Od této doby jsme byli lepším mužstvem, vytvářeli si gólové šance, ale byl to možná blbý den, protože jsme neproměnili ani pokutový kop, když ho Zalubil poslal do tyče. Teprve po chybě brankáře, po našem rohu, Lipoti snížil. 1:2. Za 3. minuty Radek Bihári střelou do šibenici vyrovnal stav na 2:2. Šancí bylo mnoho,ale skóre nenarůstalo. Branka padla po centru z levé strany a hlavou se trefil Zalubil.3:2. Do druhého poločasu Staroměstšťí vystřídali a začalo se hrát na jednu branku. Šancí bylo mnoho, góly však nepadaly. Až 20. minut před koncem po pěkné kombinaci vstřelil Kukla svoji první branku na jaře. 4:2. Posledních 10, minut to byla už exibice Hlučanů, které vévodil ,,právník" Jan Dohnal, který čistým hatrikem upravil na konečných 7:2. Generálka dopadla dobře, věříme, že si nějaký gól nechali naši hoši i na 1. mistrovský zápas v sobotu 25.3. doma s Nedachlebicemi. Sestava: Fojtík, Horák, Lipoti, Machala A., Galuška (Straka), Šimčík (Sabo), Kukla, Dohnal, Machala O., Bihári, Zalubil . Nehráli nemocní Masařík a Kryl, zraněný Martiš a také dorostenci Sagula a Baroň, kteří budou hrát v sobotu a v neděli za dorost proti mladšímu dorostu Viktorie Otrokovice a ve Slavkově proti mužům.