14. kolo - Mistrovské utkání 25. března 2017 15:00
Spartak Hluk 1:1 TJ Nedachlebice
TJ Spartak Hluk-TJ Nedachlebice 2:1 p.k.

V sobotu 25.3. hrálo hlucké áčko s Nedachlebicemi. Výsledek 1:1 odpovídá průběhu hry. Branku vstřelil Bihári v 9. minutě, vyrovnal Faldyna v 54. minutě. Jinak k průběhu utkání není co dodat. Hra nezajímavá, plná osobních soubojů. Domácí mužstvo nepředvedlo to, na co má. Sestava: Fojtík, Horák, Lipoti, Machala A., Galuška, Martiš (Kryl), Machala O., Dohnal, Kukla, Bihári, Zalubil. Ještě bych doplnil, že branky z P.K. dali Zalubil, Dohnal, Kukla a Bihári, (4:3), čímž hlučané získali další bod. V Bojkovicích budou muset hráči předvést jiný výkon, aby splnili úlohu lídra tabulky.

V předzápase porazil domácí dorost v utkání KP Zlínského kraje Rožnov pod Radhoštěm 5:1. Branky dali: Kuřina 2x, Otrusiník, Fruhauf a Červinka. Sestava: David, Polách, Baroň, Prudík, Otrusiník(Bukvic), Machala, Kuřina, Ševčík, Kužela (Pham), Fruhauf, Červinka. V předzápae viděla jen hrstka věrných velmi sympatický výkon dorostu. Je škoda, že se v Hluku nenajdou fandové,kteří by se přišli podívat na pěkný fotbal mladých hlučanů. A to ještě nebyli k dispozici nejlepší střelec Sagula, Blaha a Vozár, kteří jsou zraněni. Možná v nejbližších letech uvidíme oblékat dres áčka některé tyto nadějné fotbalisty. Někteří to zkoušeli už v zimní přípravě a předvedli velmi dobré výkony. Uvidíme,co bude v nejblžších letech.