Zápasy
16. kolo - Mistrovské utkání 8. dubna 2017 15:30
Spartak Hluk 5:0 TJ Nivnice
TJ Spartak Hluk-TJ Nivnice 5:0

V sobotu 8.4. 2017 hrálo naše áčko proti Nivnici. Ta zatím měla dva výsledky 1:0, a dal očekávat urputný boj. Pravda to však nebyla. Od začátku byl Hluk lepší, ale první branku vstřelil Radek Bihári až v 28. minutě. Hosté se dostávali do útoku jen velmi těžce a žádnou gólovku si nevytvořili. Poločas nebyl ještě rozhodující, stále měli Nivničané možnost něco se zápasem udělat. Ale proti dobře hrajícímu mužstvu domácích už šanci neměli, hlavně proto, že v 50.minutě Radek Bihári po dobré kombinaci celého mužstva dal svůj druhý gól. Když se v 54. minutě se nádherně trefil Tomáš Martiš, tak už to bylo 3:0. Naše mužstvo si neustále udržovalo převahu a vytvářelo si dobré šance, které však nebyly využity. Hosté byli v útoku hodně jaloví, takže domácí mohli nadále hrát si svoji hru, která byla korunována v 79. minut druhou brankou Tomáše Martiše po úniku z půli hřiště.4:0. Když se už schylovalo ke konci utkání, tak vstřelil svůj gól také Saša Machala a zvýšil na 5:0. Je potřeba říci, že Saša byl asi nejlepší hráč tohoto zápasu. Věřím, že svůj výkon naši hráči potvrdí i v zápase v Újezdci. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil (Šimčík), Machala A., Lipoti (Ševčík), Bihári, Kukla, Dohnal, Machala O., Dohnal, Kryl.

V předzápase hrál náš dorost s Holešovem a vyhrál 4:0. Branky dali Fruhauf Zdeněk 2x, Kužela , Machala Miroslav. Mužstvo dorostu decimované zraněními a nemocemi nakonec vyhrálo zcela zaslouženě. Je potřeba vyzdvihnout odpovědnost některých hráčů, kteří nastupovali s velkým sebezapřením. Sestava: David, Blaha, Baroň Gašek), Prudík, Vozár, Kužela (Bukvic), Machala, Ševčík, Kuřina, Červinka , Fruhauf (Pham),