22. kolo - Mistrovské utkání 21. května 2017 16:30
Spartak Hluk 1:0 TJ Vlčnov
TJ Spartak Hluk-TJ Vlčnov 1:0

Dne 21.5. 2017 hrálo hlucké áčko proti Vlčnovu. Derby zápasy v dávných dobách jsou už jen nostalgií, kdy za Vlčnov hrávali rodilí Vlčnovjané. A hrávali fotbal velmi dobře. Dnes je situace jiná, z Vlčnova zde hrají asi tři hráči. V prvním poločase to byl byl takový špatný výkon z obou stran. Za povšimnutí snad chyba brankáře Machaly, kterou nevyužil Jenda Dohnal. Ve 30. minutě šel po hlavičce Dohnala sám na branku Petr Šimčík, který " z oči v oči", nedal. Tak skončil i první poločas.0:0. Do druhého poločasu nastoupili razantně Hlučané. Saša Machala,nejstarší a hrozně fotbalový hráč se vydal do útoku. Tady byl faulován Davidem Uhlířem a byl z toho P. K. Jan Dohnal proměnil a Hluk vedl 1:0. Potom se zkušení Vlčnovjané pustili do útočení, ale z toho pramenili brejkové akce domácího mužstva. Nejdříve vsítil branku Tomáš Martiš, ale před tím se mu přihrávka odrazila na ruku. Potom Jenda Dohnal několikrát chtěl zamířit do branky z dobré pozice, ale dneska to nebyl jeho střelecký den, i když spolu se Sašou Machalou a Tomášem Martišem táhli celé mužstvo a byli jeho nejlepšími hráči. V závěru se dostal do dobré pozice Kryl, ale nedal, následně trefil spojnici břevna a tyče. Do utkání v Osvětimanech musí trenér Uhlíř popřemýšlet o změnách, jelikož někteří hráči zklamali. Sestava: Fojtík, Horák, Zalubil, Machala A. , Lipoti. Šimčík, Kukla, Galuška, Masařík (Kryl), Dohnal, Martiš.