8. kolo - Mistrovské utkání 4. listopadu 2017 14:00
FK Bystřice pod H. 0:1 Spartak Hluk
FK Bystřice p.H.-TJ Spartak Hluk 0:1

Dne 4.11. 2017 zajíždělo áčko k sehrání odloženého zápasu do Bystřice p. Hostýnem. Domácí po minulé porážce 0:1 od Provodova chtěli i druhý domácí zápas za sebou konečně bodovat, ne-li vyhrát. Od začátku prvního poločasu to byl vyrovnaný zápas. přišla 15. minuta a po rohu jsme se mohli dostat do vedení, ale nikdo nebyl schopný na brankové čáře dostrčit míč do sítě. Ještě v téže minutě se dobře uvolnil Pumprla a střelu konečky prstů vyškrábl na tyč Fojtík.Ve 30. minutě se hnal na domácího brankáře Martiš, ale rozhodčí Němec mu odmával ofsajd. Už na konci prvního poločasu začala podstatně větší skupina hluckých fanoušků, než jsme zvyklí na cizích hřištích, naše mužstvo mohutně povzbuzovat. Soupeřili pouze s místním hlasatelem, který stačil hlásit a ještě sám samotinký domácí mužstvo povzbuzovat . Do druhého poločasu vstoupili lépe jak naši fanoušci, tak i naši hráči. Domácí jsme přehrávali, do velké šance se dostal Němec, ale trefil velmi špatně, vedle. Domácí se sice snažili, ale naše obrana hrála dobře a nedovolila domácím dostat se do nějaké větší šance. Snad jen střela Pumprly byla nebezpečná a otřela se o pravou tyč Fojtíkovy branky. Do další šance se dostal Němec, dobré okamžiky měli i Martiš se Straňákem až přišla 86. minuta a Jan Dohnal ve vápně udělal kličku domácímu hráči a octnul se před domácím brankářem a mazácky ho překonal. 0:1. Už za minutu se do vyložené šance dostal Straňák, ale jeho slabou střelu do protipohybu brankář Ungr vyrazil. Domácí se do žádného tlaku nedostali, a tak mohli hráči dobře fandící skupině našich přijít poděkovat. Opravdu se nestává, aby naši hráči hráli v tak nádherné atmosféře. Snad si diváci nechali svůj elán i do jarní části. Umístění na 5. místě tabulky je nečekané, ale za dobré výkony si to mužstvo zasloužilo. Dobře jsme hráli hlavně venku, kde jsme získali 12 bodů, doma pouze 9. Tady jsou ještě rezervy našeho mužstva. Sestava: Fojtík, Baroň, Zalubil, Horák, Machala A., Machala O., Němec, Dohnal, Galuška, Martiš, Straňák. Bez střídání. Na lavičce byli Kuřina, Vozár, Otrusiník a David.