Zápasy
10. kolo - Mistrovské utkání 8. října 2017 15:00
FC Velké Karlovice-Karolinka 1:0 Spartak Hluk
FC V.Karlovice/Karolinka -TJ Spartak Hluk 1:0

Na horkou půdu do Velkých Karlovic zajížděl Hlucký Spartak ve značně oslabené sestavě. Z různých důvodů chyběli hráči 4 základní sestavy Dohnal, M.Zalubil, A.Machala a Galuška. Příležitost dostali hráči z ročníku 1998 Baroň, Sagula, Kuřina a na lavičce Vozár, Mira Machala a rozhodně nezklamali.
Už v 5. minutě dostal míč za obranu domacích Sagula, kdy se ocitl sám před brankářem, ale svoji příležitost promarnil. Bohužel v 15. minutě přišel pro hosty trest v podobě vyloučení, které viděl pouze rozhodčí Dunda. Při sprinterském souboji hostující stoper Kuřina zavadil o nohu hráče domácích Škrobáka a pan rozhodčí neváhal ani vteřinu červená karta, jen zapomněl celou věc ještě zkonzultovat s pomezním, který by mu jistě sdělil, že za oběma hráči byl ještě hostující stoper Zdeněk Horák.
Poté musel Radek Zálešák na pozici stopera a než se stačil z orientovat, tak nejlepší střelec domacích Pavel Škrobák vstřelil již svoji 14 branku v soutěži. V 32. minutě zahrával Spartak roh, kdy domácí hráč zcela evidentně  zahrál malou domů brankáři, po této akci měl následovat nepřímý kop, ale pan rozhodčí Dunda svoji nepřítomností dělal, že se nic neděje. Na toto se ho snažil upozornit kapitán Spartaku Ondřej Machala, za což byl ihned oceněn žlutou kartou.
V druhé půlce byl Spartak Hluk lepším týmem, i když hrál o jednoho hráče méně. Kdyby nejlepší hráč Spartaku Hluk Tomáš Martiš proměnil své šance, tak by konkuroval nejlepšímu střelci KP Pavlu Škrobákovi. Šance v druhé půlce měli i Velké Karlovice, kdy nastřeli 2x  břevno.
Za výkon zaslouží pochvalu celý tým Spartaku Hluk, mladí hráči nezklamali a tento zápas jim dodal další zkušenosti a to i v podobě dlouhé cesty z Velkých Karlovic :-)

Sestava: Fojtík-Šimčík,Baroň,Kuřina,Horák,Zálešák,Straňák,Sagula,Němec,Martiš,O.Machala

Střídali: Vozár,Miroslav Machala.

Domácí
-
Hosté
-