21. kolo - Mistrovské utkání 13. května 2018 16:30
Spartak Hluk 7:0 FK Bystřice pod Hostýnem
TJ Spartak Hluk-FK Bystřice pod H. 7:0

V neděli 13.5. hrálo hlucké áčko doma s Bystřicí pod Hostýnem. Nikdo by nepředpokládal, že se z tohoto utkání stane kanonáda domácího mužstva. Od začátku to bylo utkání vyrovnané, domácí si však dokázali vytvořit šance, hosté nikoliv. První gólovou trefu zaznamenal sváteční střelec Kukla. To bylo v 16. minutě.1:0. I potom si domácí vytvářeli šance a po kopu přímo z rohu zaznamenal ve 33. minutě Galuška druhou branku 2:0. Když běžela 44. minuta, tak se v pokutovém území hostů dobře orientoval Dohnal a bylo to už 3:0. To byl velmi povzbuzující stav. Hosté měli potíže hlavně s rychlonohým Bihárim, který dělal obraně hostů velké starosti. Do druhého poločasu vstoupili hlučtí fotbalisté zase úspěšně. Ve 48. minutě vystřelil z hranice šestnáctky Bihári, brankář míč vytlačil na tyč a odtud se dostal dostal do branky. 4:0. V 73. minutě dal Dohnal svou druhou branku a bylo to 5:0. V 83. minutě unikl Bihári, poslal centr do pokutového území k Dohnalovi, ten však nabídl ještě dobře postavenému Martišovi a bylo to 6:0. Za dvě minuty nato, v 85. minutě unikl po levém křídle Mira Machala , odcentroval k volnému Dohnalovi a ten stanovil gólový účet na 7:0. Hosté sice ve druhém poločase dobře kombinovali, ale byli bezzubí. Za stavu 5:0 neproměnili dokonce ani pokutový kop. Domácí bránili od půle a po získání míče přecházeli do rychlých brejků. Navíc se jim v neděli třináctého dařilo i střelecky. Sestava: Fojtík, Otrusiník, Zalubil (Kryl), Horák, Machala A., Bihári, Kukla (Machala M.), Galuška, Baroň, Dohnal, Martiš.