Zápasy
5. kolo - Mistrovské utkání 1. září 2018 16:30
FC Elseremo Brumov 4:0 Spartak Hluk
FC Elseremo Brumov-TJ Spartak Hluk 4:0

V sobotu 1.9. zajíždělo áčko Hluku do Brumova oslabené o Dohnala a Galušku. Při úzkém kádru je to oslabení velké. V prvním poločase hrála obě mužstva opatrně a žádné si nevytvořilo nějakou šanci., Poločas tak skončil 0:0. Druhý poločas začali domácí nátlakovou hrou a to se jim vyplatilo. Nenápadná akce a také faul Otrusiníka potrestal rozhodčí Ondráš pokutovým kopem. Naňák proměnil a bylo to 1:0. Domácí se více snažili, naše mladé mužstvo nemá zkušenosti a navíc se zdá, že není tak zapálené pro hru. Jaroňka není vidět, ani Hanák zatím nepřesvědčil a od dalších mladých to asi v dohledné době nemůžeme očekávat. V 69. minutě zahrávali domácí rohový kop a Novák hlavičkou k tyči zvýšil na 2:0. My jsem si bohužel nic nevytvářeli, ale od rozhodčího Ondráše jsme si takovou potupu nezasloužili. To, co předvedl rozhodčí Ondráš, pískající divizi a národní ligu, to se od rozhodčích v KP nevidí. V 77. minutě nařídil druhý pokutový kop za souboj, který domácí diváci označili za běžný. Naňák na stejné místo, po pravé straně Červinky proměnil. 3:0. Hlučané rezignovali, neměli ani chuť s tím něco udělat, takže nevím proč v 87. minutě pan Ondráš, asi sám neví proč, odpískal proti Hluku třetí pokutový kop.Naňák stejně jako v předešlých případech k pravé tyči dal na 3:0. Červinka stejně jako v ostatních situacích šel na opačnou stranu. To už byl k smíchu i domácím divákům. Proč se tolik chtěl zavděčit Brumovu, to musí vědět jen on sám. Jestli si myslí, že tím dá příklad rozhodčím v KP , to se asi mýlí, protože ani ten nejposlednější rozhodčí by se k tomuto činu neodhodlal. A to si říká pan rozhodčí! Hluk by stejně nevyhrál, protože za celý zápas neohrozil vážně domácího brankáře. Je otázka, proč to pan Ondráš udělal. Tři pokutové kopy v zápase, který byl zcela normální, bez emocí a k tomu ještě vyloučení Šimčíka v poslední minutě za faul, který jinak by asi prošel, to je vysvědčení pana Ondráše. Pane Ondráš, jen tak dále a budete v I. lize. Sestava: Červinka, Šimčík, Zalubil, Horák, Otrusiník (Vozár), Athang, Hanák, Sedláček, Kukla, Machala M. Jaroněk.