12. kolo - Mistrovské utkání 20. října 2018 15:00
Elko Holešov 3:1 Spartak Hluk
SFK Elko Holešov-TJ Spartak Hluk 3:1

V sobotu 20.10.2018 zajíždělo hlucké áčko do Holešova. Mužstvo se tvořilo velmi těžce, protože zraněný je Sedláček, Dohnal jezdí 1x za 14 dnů, Athang jezdí s komunitou na nějaké výlety, potíže měli také Horák a Jaroněk. Utkání bylo dlouho remízové, osudná se stala pro naše mužstvo 79. minuta, kdy Josef Křenek dal druhou branku domácích.

V I. poločase měli domácí svou šanci v 10. minutě, kdy domácí hráč po rychlém brejku orazítkoval tyč naší branky. My jsme se těžko dostávali do pokutového území domácího mužstva, ale také jsme je do našeho rovněž nepouštěli. V 28. minutě kopali domácí přímý kop z prvé strany ze vzdálenosti asi 30 metrů. Nejlépe se orientoval Josef Křenek, který hlavou tak poslal domácí do vedení. 1:0. Ve 43. minutě se dostal na levé straně do dobré pozice Mira Machala, prudce odcentroval do malého vápna a domácí Charuza si dal vlastní gól. 1:1. Ve druhém poločase měli sice domácí optickou převahu, ale více šancí jsme si vytvořili my. Nejdříve nevyužil nedorozumění v obraně domácích Hanák a potom po rohu a naší hlavičkované vykopl z brankové čáry skoro jistý gól domácí hráč. Domácí byli efektivnější. Nejdříve zmíněný Křenek tvrdou ranou z úhlu nastřelil brankáře Davida, od něho se míč dostal do branky a potom dokončil svůj hattrick Křenek, když hlavičkou dorazil míč, který se k němu odrazil.3:1. Naši kluci v této sestavě podali obětavý a zodpovědný výkon, bohužel závěr jim nevyšel. Sestava: David, Otrusiník, Horák, Zalubil, Kuřina, Hanák, Galuška, Kukla, Jaroněk, Machala (Martiš Roman), Sabo.