Zápasy
14. kolo - Mistrovské utkání 22. března 2019 18:30
SK Baťov 1930 2:1 Spartak Hluk
SK Baťov 1930-TJ Spartak Hluk 2:1 PK

V pátek 22.3. 2019 začala pro naše A mužstvo jarní sezóna. nastoupili v 18.30 na umělý trávník, za umělého osvětlení proti domácímu, mladému, ale velmi ambicioznímu mužstvu. Naše mužstvo nastoupilo poprve v sestavě, která by měla hrát po celou jarní sezónu. Jak se to podaří to uvidíme. Od začátku byli domácí na koni, dobře kombinovali, byli lepší na míči, ale do vyložených šancí se nedostávali. Naopak my jsme využili přímý kop do pokutového území brankou, kterou vstřelil Kukla. 0:1. To bylo ve 22. minutě. Nadále domácí měli více míč na kopačkách, my jsme útočili sporadicky. Domácí si však nějakou obzvlášť šanci nevytvořili. Naše mužstvo hrálo takticky dobře, domácí se jen těžko dostávali na dostřel naší branky. Do druhého poločasu nastoupili domácí velmi odhodlaně s výsledkem něco udělat. V 60. minutě se jim to podařilo. Zapletal si zaběhl za obranu a z první trefil roh naší branky. 1:1. Obraz hry se nezměnil, domácí se tlačili k naší brance, několikrát dobře vystřelili, ale co nepochytal Fojtík, zasáhlo břevno. I přes převahu mohli domácí prohrát, protože 5. minut před koncem se prodral do pokutového území Dohnal, obstřelovál brankáře, ale míč těsně minul tyč domácí branky. To by pro domácí byl šok. Přišli na řadu P.K., které všichni aktéři proměnili, pouze Jan Dohnal tvrdou střelou trefil břevno. Ten bod navíc si domácí zasloužili, naše mužstvo lze pochválit za velmi disciplinovaný a obětavý výkon. Sestava: Fojtík, Machala A. ,Horák, Zalubil, Galuška, Hanák (Athang), Zálešák, Kukla, Dohnal, Horníček, Hančík (Martiš Roman).