7. kolo - Mistrovské utkání 14. září 2019 16:00
Spartak Hluk 0:1 FC Fryšták
TJ Spartak Hluk-FK Fryšták 0:1

V sobotu 14.9.2019 hrálo hlucké áčko doma zápas s mužstvem Fryštáku.

V prvním poločase byli hosté lepší, naše mužstvo bylo kombinačně horší, pomalejší a tak hosté byli častějšími hosty na domácí polovině. Jestli je to systémem, nebo nepochopením trenérových rad, tak to nevím, ale ten fotbal nebyl od domácího celu nijak atraktivní. I když ani hosté si nevytvořili nějakou výraznější šanci, přesto v 31. minutě se ujali vedení, kdy pokutový kop proměnil Sklenář, bývalý hráč Uherského Brodu 0:1. Domácí hráli nepřesně,bojácně, u všeho byli později a o vyložených šancí ani nemluvit.

Do druhého poločasu nastoupil vedle Bukvice do útoku Zalubil a domácí získali herní převahu. Hosté však dobře bránili, hlavně proto, že hráli zkušeně. Domácí s útočnou formací dorostenců, zatím na tuto zkušenost nestačili. Hlučané  si vytvořili nějaké šance k likvidaci jednogólové manka, ale nedařilo se zakončení, kde nebyli schopni překonat konsolidovanou obranu hostí. Po gólu volala šance Kukly či Horáka, který však byl tísněn hostujícím obráncem,dle jeho názoru nedovoleně, ale penalta se nepískala. Pak už si hosté vedení pohlídali.

Šicha-Horák,Šimčík,Zalubil,Kukla,Zálešák,Martiš,Bukvic,Kroupa,Horníček,Galuška,střídali Kročil,Machala M.