Přátelské utkání 8. března 2020 10:00
Spartak Hluk 6:4 Bohdíkov
TJ Spartak Hluk-FK Bohdíkov 6:4

V  neděli 8.3.2020 hrálo hlucké áčko přátelský zápas s účastníkem I.A. třídy Olomouckého kraje mužstvem z Bohdíkova. Bez bratrů Machalových, kteří slavili narození Sašového syna Františka  a také bez Zdeny Horáka, kterého zradily záda. Takže obrana ve velké improvizaci, což se také projevilo v obdržených brankách. V 10. minutě proměnil pokutový kop Tomáš Martiš a bylo to 1:0. Za tři minuty byl pokutový kop proti nám a stav se vyrovnal na 1:1. V 25. minutě  vstřelil Sabo druhou branku a znovu jsme vedli 2:1. Když ve 30. minutě Sabo hlavou zvýšil na 3:1, tak se zdálo, že nic nepřekáží vítězství. Ale hosté kopali druhý pokutový kop, který neproměnili, což byla voda zase na náš mlýn. Ve 33 minutě zvýšil Tomáš Martiš po úniku Kukly na 4:1 a potom ještě Tomáš Martiš přidal pátou branku.5:1, to byl stav po prvním poločase. Ve druhém jsme však hráli v obraně nedůsledně a hosté toho dokázali využít. Nejdříve na 5:2, za 5. minut na 5:3 av 75. minutě byl stav už 5:4. Potom však dal Sabo šestou branku a tím upravil konečný stav na 6:4. Jaký to byl zápas? Tak jak minule. Střídaly se dobré okamžiky s velmi špatnými. Nedůslednost a nepřesnost by se v mistrovských zápasech nemusela vyplatit. Musíme zkrátka přidat i na bojovnosti a celkovém projevu.

Sestava: Fojtík, Miroš, Šimčík, Zalubil, Bílek, Martiš Roman (Řiháček), Kukla, Zálešák, Machala M., Sabo, Martiš Tomáš.

Odpoledne hrál dorost  na náhradním domácím hřišti s Jalubím a vyhrál 5:1 (branky: Matejka, Řiháček, Fruhauf Martin, Červenka, Gašek) a potom hrála dvojka s Boršicemi u Blatnice a prohrála 5:4. Branky: Machala Jan starší, Gál, Zlínský Aleš a Minařík.