Přátelské utkání 24. května 2020 16:00
Spartak Hluk 2:1 Újezdec
TJ Spartak Hluk-TJ Újezdec-Těšov 2:1

Dne 24.5.2020 se po dlouhé době hrál v Hluku zase fotbalový zápas. Naposledy to bylo 8.3.2020, kdy hrála dvojka a dorost na náhradním hřišti. Tři oddíly, Hluk, Dolní Němčí, a Újezdec se domluvili, že sehrají takový přátelský miniturnaj, který nazvali příznačně "Korona cup." První zápas se hrál v Hluku a domácí vyhráli na Újezdcem 2:1. Branky dali: Martiš a vlastní. Jaké to bylo vlastně utkání? Od začátku vyrovnané, mužstvo z Újezdce disponuje zkušenostmi a je dobře vedené trenérem Šebestou. V 25. minutě vystřelil hráč Újezdce, míč před brankářem Vargou zaplachtil a vypadla brankáři z rukou do sítě. 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat Martišem v 38. minutě, kdy po závaru v obraně hostů se Tomáš dostál k míči a nekompromisně jej poslal k tyči. 1:1. Do druhého poločasu nastoupili za domácí Biháry a Adam Zelinka, o kterých ještě není jasno, zda budou v Hluku hrát. Ve druhém poločase byli domácí lepší a zaslouženě dali vítězný gól v 80. minutě, to se na levé straně uvolnil Biháry, prošel až na brankovou čáru a nastřelil hostujícího obránce, od kterého putoval míč do sítě. 2:1. Hostům scházeli zkušení hráči Víťa Valenta a Broňa Červenka. Sestava domácího mužstva: Varga, Skovajsík, Sopůšek, Horák, Machala Jan, Martiš Roman, Bilavčík, Kukla, Machala Miroslav, Martiš Tomáš a Sabo Jan. Střídali: Fruhauf Zdeněk, Machalu Jana, Zelinka, Martiše Romana a Biháry Miru Machalu. Trenérem je Vojtěšek, vedoucí Minařík Tomáš. V předzápase porazila dvojka Boršice u Blatnice 2:1. Obě branky vstřelil Machala Ondra. Už ráno hráli mladší žáci ve Veselí nad Moravou a vyhráli 6:5. Branky dali: Konečný 3x, Stašek, nemrava Dan a Zlínská Vanesa.