Přátelské utkání 14. června 2020 15:00
TJ Sokol Újezdec-Těšov 0:4 Spartak Hluk
TJ Sokol Újezdec/Těšov-TJ Spartak Hluk 0:4

V neděli 14.6.2020 hrálo áčko zápas v rámci korona cupu v Újezdci. První část poločasu byla v poli vyrovnaná. Domácí nakopávali míče do pokutového území, kde se důrazem chtěli prosadit. Obrana v čele s Uhlířem, Horákem a dirigentem Sopůškem však byla poměrně jistá. My jsme se snažili hrát technicky a podařilo se nám vytvořit i nějaké šance ke vstřelení branky. Ale i domácí obrana byla důrazná, takže rozhodnutí o prvním poločase padlo ve 43. minutě kdy Tonda Hráček podtrhl v pokutovém území Tomáše Martiše a Bihári se z P.K nemýlil. 0:1. Druhý poločas se vystřídali hráči na obou stranách, ale hru jsme ovládli. Domácí prakticky vystřelili na naši branku jednou, ale byla to velmi tvrdá a jedovatá střela, se kterou měl brankář Varga i s dorážkou co dělat. V 25. minutě dostal Šálek pěknou zpětnou přihrávku a technickou střelou k levé tyči domácí branky zvýšil na na 0:2. Ve 30. minutě utekl po levé straně Bihári, dobře mu naběhl Roman Martiš a i se štěstím dostál míč do domácí sítě.0:3. Potom došlo k extempore mezi domácím Pilkou a Davidem Uhlířem. David Pilku fauloval, ten se však do něho pustil, což si David nenechal líbit. Oba museli vystřídat. Po tomto stavu se od domácích kopaček jiskřilo, což nebývá u přátelských zápasů běžné. Zajímavostí bylo, že nejdříve po úniku Roman Martiše jeho bratr těsně minul domácí síť a hned za 5. minut zase unikl Tomáš a Roman z vyložené šance rovněž nedal. Domácí neměli síly s výsledkem něco udělat, a když po nádherné přihrávce Biháriho Tomáš Martiš dal další branku, byla tato krutá porážka pro domácí varováním do příštích zápasů.0:4. Sestava: Šícha, Skovajsík, Horák, Uhlíř, Kročil, Zelinka, Sopůšek, Šálek,Kukla, Martiš, Sabo. střídali: Machala M., Martiš R., Varga, Bihári