6 - Pohárové utkání 24. června 2020 17:30
Spartak Hluk 6:3 TJ Dolní Němčí
TJ Spartak Hluk-TJ Dolní Němčí 6:3

Ve středu 24.6.2020 hrálo hlucké áčko poslední zápas Korona cupu s Dolním Němčím. Zápas byl kvůli nezpůsobilém terénu odložen z neděle 21.6.2020. Utkání začali lépe domácí. Už ve 2. minutě mladší z Martišů, Roman si našel místo v pokutovém území a vstřelil první branku 1:0. Domácí se neradovali dlouho. V 8. minutě se na pravé straně pěkně uvolnil Tomáš Stojaspal, a přihrál zcela volnému Pavlu Krchňáčkovi, který hlavou srovnal..1:1. V 16. minutě našel v pokutovém území Tomáš Martiš Saba, který na 2x překonal brankáře Kadlčka.2:1 Ve 24. minutě Tomáš Martiš si našel prostor v pokutovém území a zvýšil na 3:1. O dvě minuty později Tomáš Martiš se dostal dvěma kličkami na šestnáctku a nezadržitelnou pumelicí zvýšil na 4:1. Od této doby se hrál fotbal, kde se více útočilo než bránilo. Navíc obě mužstva prostřídala a do konce poločasu se už nic vážného neudálo. Druhý poločas pokračoval stejným způsobem. Domácí měli více ze hry a také více příležitostí. Hosté útočili sporadicky, ale nebezpečně. V 65. minutě střílel trestný kop Bilavčík a míč prošel až do rohu hostující branky. 5:1. Hosté se nevzdali a Pavel Krchňáček snížil v 70. minutě na 5:2. V 80. minutě domácí opět udeřili. Po pěkné akci skóroval opět Sabo.6:2. Poslední slovo měli ale hosté, když Martin Krchňáček na 2x překonal Fojtíka. 6:3. Tímto vítězstvím Hlučané vyhráli Korona cup, když získali 10 bodů a skóre 12:5. Musíme věřit, že toto mužstvo bude dobře reprezentovat Hluk v nadcházející podzimní sezóně. Sestava: Fojtík, Skovajsík, Uhlíř, Horák , Machala Jan, Zelinka, Šálek, Sopůšek, Martiš Roman, Martiš Tomáš, Sabo. Střídali: Kročil, Bílek, Bilavčík, Machala Ondra, Machala Miroslav.