Přátelské utkání 1. srpna 2020 15:00
Spartak Hluk 8:2 FK Blatnice pod sv.Ant.
TJ Spartak Hluk-FK Blatnice 8:2

V sobotu 1.8.2020 hrál Hluk doma s Blatnicí. Proč Hluk? Protože z důvodu koronaviru a dovolených se jednalo o obě mužstva, která se složila z hráčů, kteří byli k dispozici. Blatnice dokonce nastupovala v devíti, proto jim pomáhal Matejka. Od začátku jsme však byli lepší, a to se projevovalo ve skóre. Zelinka nebyl na pravém křídle k udržení a střelecky se prosadil Ondra Machala. A to ještě řada šancí zůstala nevyužita. Už ve 4. minutě Ondra Machala využil přihrávku Zelinky a bylo to 1:0. V 8. minutě se Ondra dobře zorientoval v pokutovém území a stav se měnil. 2:0. V 15. minutě pro změnu hlavička Ondry a stav byl 3:0. V 23. minutě obrana hostí zaspala a Kukla měl volný prostor k brance. 4:0. V 29. minutě prostřelil hostující hráč dorostence Kusáka a stav se měnil. 4:1. V 42. minutě po rohu se dostal k míči Zdena Horák a stav poločasu byl 5:1. Druhý poločas jsme začali v 49. minutě, to se prosadil mladý Matejka 6:1. V 60. minutě mladý Kusák špatně odhadl vysoký míč, prohrál souboje s hráčem Blatnice a bylo to 6:2. Když v 71. minutě unikal Miroš a byl v pokutovém území složen Miroš, byla z to penálta. Sopůšek se nemýlil a stav se měnil.7:2. Konečný stav utkání upravoval Kukla v 83. minutě na 8:2. Co k utkání říci? Trenér Vojtěšek mohl vyzkoušet a dát příležitost i druhým hráčům. Scházeli Bratři Martišovi, Šícha, Sabo, Bilavčík a Kročil. Je vidět, že problémy se sestavením mužstva mají v době dovolených i ostatní. Ale hráči "Hluku" se předvedli dobře. Sestava: Kusák, Machala Jan, Uhlíř, Horák, Bílek, Zelinka, Skovajsík, Sopůšek, Kukla, Athang, Ondra Machala. Střídali: Miroš, Matejka a Škorec.