2. kolo - Mistrovské utkání 15. srpna 2020 17:00
Spartak Hluk 3:0 FK Kunovice
TJ Spartak Hluk-FK Kunovice 3:0

Konečně jsme se po 3/4roku dočkali a mohli jsme sledovat mistrovský zápas. Po velmi špatném podzimu udělal výbor a trenér Vojtěšek za vším pomyslnou čáru a místo hráčů, kteří buď odešli nebo ukončili činnost nastoupilo dnes, to je 15.8. zcela nové mužstvo. Určitě se zlepšila kvalita mužstva, což se potvrdilo hned v úvodním zápase proti Kunovicím. Ty také nezahálely a přivedly si také velké posily. Biháriho, Jaroňka, Šafránka a Fojtíka ze Slavičína.Celý 1.poločas byl velký boj o každý metr trávníku. Hosté byli důrazní, velmi těžko jsme se prosazovali, ale ani hosté nic nevymysleli. Akorát rozhodčí udělil 5 Ž.K. Když se blížil konec poločasu, po odraženém míči se dostal před brankáře rychlý Zelinka, který byl faulován a byl z toho P.K., který Sopůšek proměnil. 1:0. Ve druhém poločase už to byla docela jiná hra. Hosté museli otevřít hru a my už jsme se také dokázali prosadit. V 57. minutě výborně pronikl do pokutového území Tomáš Martiš, přihrával před branku, kde v nouzi Hostinek uklidil míč do vlastní sítě. 2:0. V 61. minutě pronikl velmi elegantně do pokutového území hostů Sopůšek a na milimetr našel volného Ondru Machalu, který s přehledem dopravil míč do sítě. 3:0. Hosté začali útočit, ale Šíchu v brance moc neohrozili. V 80. minutě přišla průtrž mračen a fotbalisté museli do šaten.Pp asi 5. minutách se vrátili a utkání bylo dohráno. Sestava: Šícha, Skovajsík, Uhlíř, Horák, Machala Jan, Zelinka, Kukla( Martiš Roman),Sopůšek, Martiš Tomáš, Bilavčík, Machala Ondra ( Sabo). Utkání přihlíželo 300 natěšených diváků.