3. kolo - Mistrovské utkání 23. srpna 2020 16:30
TJ Nivnice 0:1 Spartak Hluk
TJ Nivnice-TJ Spartak Hluk 0:1

V neděli 23.8.2020 hrálo áčko Hluku v Nivnici. Od začátku to byl taktický boj. Nivnice vycházela z dobré obrany a my jsme se jen těžko prosazovali. Měli jsme na kopačkách více míčů, ale nějaké vyložené šance jsme si nevytvořili. Snad jen Zelinka byl ve velmi výhodné pozici, ale místo střely přihrával. Domácím se jednou podařilo utéct, ale Kostelník trefil vedle. Dobrou šanci si vytvořili i po centru Straňáka, kdy zakončoval Velecký. Jinak to byl urputný fotbal, s mnoha souboji, pro diváka nic přitažlivého. Podobně začal i druhý poločas. Domácí soustředěně bránili, my jsme dobývali. Až v 60. rozehráli Zelinka se Skovajsíkem po pravé straně dobrou akci, Skovajsík prudce odcentroval a domácí hráč si usměrnil míč do vlastní branky. 0:1. Domácí otevřeli hru a po trestném kopu propadl míč v našem pokutovém území a Šícha vytáhl skvělý zákrok. 15. minut před koncem se do útoku vysunul Velecký a domácí přitlačili. My jsme mohli zvýšit na 2:0, ale po centru Zelinky nedosáhl na míč sám před otevřenou brankou Ondra Machala. V závěru si domácí vytvořili čistou šanci, ale Šícha byl proti. Díky mu si odvážíme z Nivnice 3 body. Sestava: Šícha, Skovajsík, Uhlíř, Horák, Machala Jan, Bilavčík ( Martiš Roman), Sopůšek, Kukla, Zelinka, Martiš Tomáš, Machala Ondra (Sabo)