6. kolo - Mistrovské utkání 12. září 2020 16:00
Spartak Hluk 7:2 TJ Sokol Újezdec-Těšov
TJ Spartak Hluk-TJ Újezdec-Těšov 7:2

V sobotu 12.9.2020 hrálo áčko svůj další mistrovské utkání proti Újezdci u Luhačovic. Hosté přijeli povzbuzeni 6 body, které získali v posledních dvou zápasech a také asi chtěli odčinit porážku na domácí půdě v rámci Korona cupu. Začali s obranou taktikou a nakopávanými míči s úmyslem proměnit nějaký brejk. Přišla však 18. minuta a Kukla napřáhl z 25 metrů a míč podklouzl brankáři Pochylému pod tělem. 1:0. V 31 minutě předvedl své sólo Tomáš Martiš, kdy v pokutovém území udělal dvě kličky hostujícím obráncům a nezadržitelně skóroval. 2:0. Hosté měli jednu povedenou akci,kdy hlavička šla těsně vedle. Ve druhém poločase začaly padat branky. V 53. minutě Tomáš Martiš prošel obranou hostů a ač faulován dal třetí naši branku.3:0. V 58. minutě dostal Tomáš pěkný míč za obranu od Sopůška a nezadržitelně si připsal hattrick.4:0 Potom se ke slovu dostali hosté,v 66. minutě, konkrétně Lekeš, útočník, který využil naší nepřesnosti a dal gól. 4:1. Přišla 68. minuta a Roman Sopůšek výstavní střelou z 25 metrů k tyči zvýšil na 5:1. V 76. minutě po rohu pak prosadil Kobzinek, jak jinak, než hlavou snížil na 5:2.To však nebylo ještě všechno. Po rohu Kročil zvýšil v 79. minutě na 6:2 a v 87. minutě rychlonohý Zelinka utekl obraně a určil stav na 7:2. Bylo to zasloužené vítězství, protože jsme soupeře fotbalově přehráli. Sestava: Šícha (Kusák), Kročil, Uhlíř, Horák, Machala Jan (Bílek), Zelinka, Sopůšek, Kukla, Skovajsík, Martiš Roman, Martiš Tomáš (Vozár). V předzápase porazil dorost také Újezdec 7:1. Branky: Červenka 3x, Polách, Matejka, Gašek, Matějovič Patrik. Žáci starší prohráli v Mařaticích 3:2. Obě branky vstřelil Koníček. Mladší zápas odložili na žádost domácího mužstva. Ve středu starší prohráli s holkami Slovácka 1:4, mladší vyhráli 7:0. Branky: Boček Marián 3x, Hájek, Obal, Stašek, Burda.