Přátelské utkání 22. května 2021 16:00
Spartak Hluk 2:2 FC Veselí nad Moravou
TJ Spartak Hluk-FC Veselí n. M. 2:2

V sobotu 22.5.2021 se konečně dočkali jak fotbalisté, tak i diváci. Koronavirus polevuje, proto se šéfové rozhodli něco povolit. Moc diváků sice nepřišlo, většina byla z Veselí nad Moravou, ale viděli pěkný fotbal. Mužstvo z Veselí je dobře trénované trenérem Dekařem a také ambice jsou divizní. Naše mužstvo nastoupilo bez Kukly a Skovajsíka ave vyrovnaném zápase si v 1. poločase vytvořilo více šancí. Zelinka trefil tyč, ale i hosté měli šanci, která skončila na tyči. První branku vstřelil David Uhlíř hlavou, když pěkně a přesně centroval Sopůšek. 1:0. Ve druhém poločase však naši střídali a do hry šli Bílek, Červenka, Přecechtěl po zranění Uhlíře i Sabo, který byl autorem i druhé branky po pěkném centru Vaďury. 2:1.Ale několik minut před tím si pohrával s balonem u branky Zbyňa Šícha, hostující hráč mu vypíchl lmíč, který skončil v síti. Nešťastná branka! 1:1. Potom se však Zbyňa několikrát vyznamenal při útocích Veselanů. Oslabená sestava byla pod tlakem a snad 2. minuty do konce podnikli hosté útok. Nejdříve to byla střela do břevna, ale následující z hranice šestnáctky už skončila v naší síti.2:2. Zasloužená remíza. Sestava našeho mužstva. Šícha, Kročil, Horák, Uhlíř, Machala Jan, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Martiš, Machala Mira, Vaďura. Střídající hráči v poločase byli už jmenovaní. Naši žáci v kombinované sestavě prohráli nejdříve doma s Nivnicí 3:4, ale 19.5. vyhráli v Nivnici 7:2. Projevila se zde fotbalovost domácí sice fyzicky o honě větší, tentokrát nestačili. Branky: Boček Marián 3x, Boček David, Koníček, Kurtin, Zlínská