Zápasy
Přátelské utkání 10. července 2021 17:00
Spartak Hluk 6:3 FC Elseremo Brumov
TJ Spartak Hluk-FC Elseremo Brumov 6:3

Je sobota 10.7.2021 a do Hluku přijelo mužstvo z Brumova. Ještě loni mužstvo divize, letos přihlášené do KP Zlínského kraje. Hlučané nastoupili bez Uhlíře a Vaďury. Jejich fotbalová činnost v Hluku se bude asi řešit. Domácí vstoupili do utkání dobře. Zelinka utekl po pravé straně nahrál Sopůškovi, ale brankář Dúbravka byl pohotový a střelu vyrazil. Po rohu se míč v 10. minutě dostal k Ondrovi Machalovi a ten míč uklidil k levé tyči Dúbravky. 1:0. I nadále byl Hluk nebezpečnější, ale brumovský brankář byl na místě i po samostatných nájezdech Martiše a Zelinky. Ve 30. minutě však po dalším úniku Zelinky a krásné přihrávce Martiš už nezaváhal. 2:0. Hosté sice dobře kombinovali ve středu pole, ale Šíchu v brance neohrozili. Ve druhém poločase se ve 49. minutě uvolnil Kuba Fojtík na šestnástce a tvrdou střelou k tyči nedal Šíchovi šanci.2:1. V 59. minutě pronikl do pokutového území hostů Martiš, byl podseknut a sám také P.K. proměnil 3:1. V 65. minutě se kopala penálta i proti domácím a Pastrnek nezaváhal 3:2. Utkání bylo náročné, hrál se technický fotbal, ale sil ubývalo, jelikož teplé počasí bylo ještě i ve druhém poločase. V 70.minutě šel sám na brankáře Kukla, na brankáře si však nepřišel, ale všudybyl Martiš ano. 4:2. V 75. minutě se za Brumov trefil nádherně Kubiš a bylo to zase o jednu branku.4:3. Pak se v dobré akci v 80. minutě zjevil dorostenec Matejka, ale vše musel dokončit kdo jiný, než Martiš.5:3. To nebylo ještě všechno, protože po chybě obrany Brumova se dostal k míči Martiš, při obcházení brankáře byl stržen a sám si penáltu kopl a završil tak stav utkání na 6:3. Byl to jeho husarský kousek, vstřelit za zápas 5 gólů! Sestava Mužstva: Šícha, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Machala Ondra, Martiš, Kukla. Střídali: Machala Mira, Matejka, Bílek.