2. kolo - Mistrovské utkání 7. srpna 2021 17:00
Spartak Hluk 9:2 TJ Sokol Újezdec-Těšov
TJ Spartak Hluk-TJ Sokol Újezdec-Těšov 9:2

I když se zpožděním ( porucha PC), ale přece jenom bych se chtěl vrátit k utkání s Újezdcem. Hrálo se v sobotu 7.8.2021 na hlucké hody a hosté si odnesli hodovou nadílku. Začátek na to nevypadal. Hosté dobře napadali a dlouhými pasy na své rychlé útočníky zaměstnávali naši obranu. Už v 9. minutě zůstal na malém vápně volný Vítek a bylo to 0:1. V 11. minutě však unikl po křídle Zelinka a s přispěním obránce dal první branku Hluku v soutěži 2021-22. 1:1. Ve 13. minutě poslal obrana míč nazpět k Šichovi, ten trochu zaváhal a napadajícího Lukeše fauloval. P.K. proměnil Kobzinek a bylo to 1:2. měloi jsme i šance, lae zatím jsme se neprosadili. V 31. minutě nádherně odcentroval Šimoník přímo na hlavu Vaďury, který utkání srovnal. 2:2. V 37. minutě se dostal za obranu Martiš, obešel Pochylého a zavěsil po třetí. 3:2. Do poločasu ještě Vaďura přidal další branku v 39. minutě a stav se znovu měnil.4:2. Po poločase se hrálo většinou na polovině hostů, ale až v 61. minutě doplnil brankou na hattrick znovu Vaďura. 5:2. Potom přišel na hřiště Dohnal arozehral svou partii. V 74. minutě zvýšil na 6:2. V 77. minutě znovu Martiš za obranou Újezdce , jeho klička Pochylému a bylo to už 7:2. V 78.a 84. minutě pak dovršil dvěma góly své jednozápasové působení Dohnal a a druhým hattrikem v zápase ( první Vaďura) dovršil vítězství na 9:2. Hostům nelze upřít snahu a bojovnost, tentokrát ale byli naši hráči v pohodě. Sestava: Šicha, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Martiš, Kukla. Vaďura. Střídali: Dohnal, Matejka, Bílek.