3. kolo - Mistrovské utkání 15. srpna 2021 10:15
Kunovice 0:7 Spartak Hluk
FK Kunovice-TJ Spartak Hluk 0:7

V neděli 15.8.2021 v nezvyklou dobu 10.15 jsme hráli svůj zápas 3.kola v Kunovicích. Domácí vyhráli minule ve Fryštáku vysoko 4:0, takže nálada v mužstvu mohla být optimistická. My jsme se jeli v derby poprat o vítězství a to se nám podařilo, i když nikdo nečekal, že bude tak vysoké. Od začátku jsme drželi míč na svých kopačkách a to se projevilo hned ve 3. minutě, kdy trestný kop Šimoníka dopadl na patičku Martiše a zapadl do kunovské sítě. 0:1. V 8. minutě to byla už 0:2. To dostal dobrý balon Kukla na levém křídle, prostřelil brankáře, ale ještě si musel doběhl míč a zasunout do sítě. Hrálo se na polovině domácích, ale přece jen jednu tutovku Kunovice měly, to když Masařík dostal pěkný míč na malé vápno, ale branku netrefil. Ve 30. minutě dostal míč do své oblíbené pozice Zelinka a Pěgřimovi nedal šanci.0:3. Potom se dostali do útoku i domácí, ale nějakou vyloženou šanci si už neutvořili. Ve druhém poločase začali domácí se snahou o to dát nějaký gól, ale utnul jim tuto snahu Vaďura, který v 52. minutě střelou z velkého vápna po zemi dal čtvrtou branku. V 56. minutě unikl Martiš abylo to 0:5 a v domácí brance Pěgřima vystřídal trenér Petr Chaloupka.  V 62. minutě to byl opět nezadržitelný Martiš , který vsítil šestý gól. 0:6. Potom měl Šicha štěstí po hlavičce Masaříka, ale skvěle zakročil. V dalším čase se utkání dohrávalo, hráči se těšili v úmorném vedru na konec zápasu, ale v 90. minutě  se počtvrté trefil Tomáš Martiš a upravil stav na konečných 0:7. Je to pro domácí krutá porážka. Sestava: ŠIcha, Škorec, Horák, Skovajsík, kročil, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Martiš, Kukla, Vaďura. Střídali: Přecechtěl, Matejka, Sabo. V sobotu porazila dvojka Dolní Němčí 2:0. Branky: Červenka a nestárnoucí Janek Machalův.