4. kolo - Mistrovské utkání 22. srpna 2021 16:30
FC Fryšták 4:5 Spartak Hluk
FC Fryšták - TJ Spartak Hluk 4:5

V neděli 22.8. hrála jednička ve Fryštáku. Naše mužstvo bez Zelinky, který měl drobné zranění kotníku z utkání ze Starým Městem a byl pouze na lavičce.Začátek utkání byl doslova hororový. 18-letý mladíček z Fryštáku Halašta usměrnil favorita utkání tak, že se všichni diváci nestačili divit. 3.minuta 1:0, 12, minuta 2:0 a 13. minuta 3:0. Vše jeden fotbalista. Co se to dělo s obranou činností našeho mužstva? To už se zvedl Zelinka z lavičky a za chvíli šel na plac místo Přecechtěla. My jsme byli sice nebezpeční, ale dát gól se nám nepodařilo. Až přišla 25. minuta a Martiš přeloboval domácího brankáře Mikela a stav se měnil. 3:1. příchodem Zelinky se naše útočná fáze dostal do větších obrátek a v 37. minutě to byl právě Zelinka, který snížil na 3:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili s přesvědčením, že nějaké góly musíme dát a žádný už nedostat. Hrálo se celý poločas na jednu branku, domácí se dostali jednou na dostřel Šichy z trestného kopu. V 68. minutě po akci na levém křídle se dostal míč k Vaďurovi a ten utkání srovnal.3:3. Když v 80. minutě Sopůšek vstřelil 4 gól, všichni si mysleli, že je už vyhráno, Nebylo. Domácí se osmělovali a v 88. minutě Šichovi vypadl lehký míč z rukou a dorážející Vavruša vyrovnal na 4:4. To však ještě nebylo všechno. Nesmířili jsme se s výsledkem a šli do útoku a stálo při nás štěstí. Martišův polocentr, polostřela skončila v nastavení v domácí ve vinklu a následně v síti 4:5. Poučení do dalších zápasů! Být soustředěný od začátku a dokud má soupeř elán a sílu hrát zodpovědně v obranné činnosti. To, co se stalo dnes, by se opakovat nemělo. Sestava: Šicha, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil, Martiš, Přecechtěl (Zelinka), Šimoník, Sopůšek, Kukla, Vaďura. V sobotu 21.8. 2021 hrála dvojka s Hradčovicemi a po žalostném výkonu prohrála 1:2.