5. kolo - Mistrovské utkání 28. srpna 2021 16:00
Spartak Hluk 4:1 FC Koryčany
TJ Spartak Hluk-FC Koryčany 4:1

V sobotu 28.8.2021 přijelo do Hluku mužstvo Koryčan. Tak, jako i jiné mužstva se na Hluk připravují, protože vědí o kvalitě týmu. Celých 20 minut se útoky obou mužstev jen ztěžka dostávaly do blízkosti branek. Více jsme hrozili my, po průnicích Zelinky, Vaďury a Martiše. Také jsme se dočkali branky. Ve 24. minutě jsme zahrávali rohový kop a nejvýše vyskočil Vaďura a stav se měnil.1:0. Hosté se představili jako houževnaté a dobře organizované mužstvo a také oni se dočkali branky. V 37. minutě po rohovém kopu na přední tyč skóroval Gejdoš.1:1. Do poločasu však ještě Zelinka v 44. minutě přesně k tyči změnil stav na 2:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili impozantně. V 49. minutě utekl Zelinka a nedal brankáři Rotterovi šanci 3:1. Když v 54. minutě po dobré kombinaci v útoku přihrál Zelinka zpětně Šimoníkovi a ten umístil míč k levé tyči.4:1 Od této doby existovalo jen jedno mužstvo. Pohledné akce však ke kýžené rukavici nedospěly. To Sopůšek nastřelil tyč a také jsme po páté dostali míč do sítě. Pomezní mávl však sporný offside. Budeme si muset zvykat, že sena nás mužstva budou připravovat. Proto musíme hrát s nejvyšší opatrností. Sestava: Šicha, Škorec, Horák, Skovajsík, Machala Jan, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Martiš, Kročil( Matejka), Vaďura (Přecechtěl) V tuto sobotu došlo ke konfrontaci mládežnických týmů Hluku a Zlechova. Je třeba konstatovat, že Zlechov dostal od Hlučanů pořádné K.O. Rozdíl nejen ve výsledcích, ale i ve způsobu hry zvané fotbal, byl propastný. Dopoledne hráli ve Zlechově žáci. Starší vyhráli 6:0, když branky dali: Boček David 2x, Boček Marián 2x, Křiváček 2x. Potom nastoupili mladší a výsledek 1:10 mluví za všechno. Branky dali: Dohnal 4x, Málek 2x, Burda, Matuštík, Novák, Skuček. Odpoledne hrál v Hluku dorost a Zlechovjané si odvezli porážku 11:1. Branky: Škorec 3x (to hrál jen 25 minut, protože hrál za jedničku proti Koryčanům), Matejka 3x ( i ten si zahrál také za jedničku), Koníček 2x, Obal, Křiváček Fruhauf. Je potřeba říct, že za dorost nastoupilo 5 žáků, kteří hráli ráno svůj zápas ve Zlechově ( Pančík, Křiváček, Obal, a Marián a David Bočkovi).