6. kolo - Mistrovské utkání 11. září 2021 16:30
Spartak Hluk 2:2 SK Slovácká Viktorie Bojkovice
TJ Spartak Hluk- SK SV Bojkovice 2:2

V sobotu 11.9. 2021 přijely do Hluku Bojkovice. Soupeř známý a těžký. První poločas jsme byli lepší a vyhráli jsme ho 1.0, když po pěkné akci Kukly skóroval v 8. minutě Martiš. I potom jsme si vytvářelli šance, ale řešili jsme je velmi špatně. Byli jsme hodně nepřesní a někdy jsme hráli i individualisticky. Kolikrát se mohlo nahrát lépe stojícímu spoluhráči, ale bohužel dnes jsme na to neměli den. Hosté v prvním poločase moc Šíchu neohrozili, ale hlavně Vacula trápil naše mužstvo svou velmi dobrou rozehrávkou a přímými kopy. Do druhého poločasu jsme nastoupili jak opaření. Hosté cítili příležitost k vyrovnání a začali hrát aktivně. My jsme se snažili využít rychlosti svých útočníků, ale ta nepřesnost! Když po akci Vaďury dal Martiš v 85. minutě druhou branku, zdálo se být rozhodnuto 2:0. Ještě jednou šli do útoku spolu oba dva, ale neuspěli, i když běžně tyto situace lépe vyhodnocují. Potom nastal kolaps v naší obranné hře, Hrubá chyba při rozehrávce a toho hosté v 89. minutě využili ke vstřelení kontaktního gólu Gagem. To však nebylo všechno. Místo, abychom odkopli míč dopředu, tak jsme ho poslali do autu. Po autu šel do útoku i brankář Urbánek a světe div se, ten vstřelil v poslední vteřině zápasu hlavou vyrovnávací gól. Dneska jsme měli špatný den, já jsem tak netakticky neviděl zahrát konec zápasu. Musíme popřemýšlet, protože s tímto výkonem v Osvětimanech těžko uspějeme. Věřím, že se hráči s trenérem z tohoto utkání poučí a příště to bude zase lepší. Sestava: Šícha, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Kukla, Martiš, Vaďura (Sabo)

Dvojka hrála v Popovicích a remízovala 1:1. Branku dal Sabo. Dorost nehrál protože ve čtvrtek volali z Tlumačova, že nemají hráče. Hrát se bude 23.9. v 17.00 hodin. Starší žáci prohráli v Morkovicích 4:1. Branku dal Křiváček a mladší prohráli 2:1. Branku dal Kurtin. Celkově lze hodnotit víkend jako neúspěšný. Věřím, že příští týden to bude lepší.