8. kolo - Mistrovské utkání 25. září 2021 15:00
Spartak Hluk 3:0 TJ Nedachlebice
TJ Spartak Hluk- TJ Nedachlebice 3:0

Krásná slunečná sobota 25.9. 2021 nepřilákala do hlediště fotbalového stánku mnoho diváků. Áčko hrálo s Nedachlebicemi a vyhrálo 3:0. Trenér Bednařík a vedoucí mužstva Cyril Řezníček naordinovali mužstvu úporné bránění. Od poloviny hřiště, osobně bránit Martiše Ryškou. Tak trochu beznadějná situace ke vstřelení gólu. To se potvrdilo a Nedachlebice Šíchu v brance vůbec neohrozili za celý zápas. My jsme se těžko prosazovali. Hosté opravdu dobře bránili, my jsme navíc hráli hodně nepřesně. V prvním poločase jsme ani my moc branku Hubáčka neohrozili. Sem tam nějaké střela, která však nemohla brankáře hostů ohrozit. Rohů jsme kopali alespoň 10, ale až ten jedenáctý se ujal. Hlavou se trefil Zdena Horák. 1:0. Druhý poločas začal nádherně. Unikl Kukla ajeho přesný centr zakončil hlavou Vaďura.2:0. Ani teď hosté svůj hrad neotevřeli. Vypadalo to tak, že jsou spokojeni i s takovou porážkou. My jsme stříleli už lépe a jen štěstí zachránilo hosty od třetí branky. Nejpilnější byl Zelinka, ale štěstí mu dnes nepřálo. Největší šanci měl po úniku a střele Martiše, kdy Hubáček vyrazil jen před sebe k nohám Adama, ale ten ho neprostřelil. Přišla 83. minuta a Martiš opět hlavou vyjádřil naši převahu třetím gólem. 3:0. Hosté asi byli spokojeni, protože ani v tuto chvíli hru neotevřeli.Nebyl to dnes bůhvíjaký výkon, ale vítězství a tři body se počítají. Sestava: Šícha (Gašek), Škorec, Horák, Skovajsík, Šimoník, Zelinka, Sopůšek, Přecechtěl, Martiš, Kukla (Matejka), Vaďuura (Vozár).

Ve čtvrtek hrál dorost odložený zápas s Tlumačovem avyhrál 5:0. Branky: Mitáček, Škorec, Matejka, Gál, Boček. V sobotu hráli žáci v Mařaticích. Starší prohráli 4:3, branky. Obal 2x, Zlínská. Mladší pak 5:4. Branky: Kurtin 3x, Podškubka. Charakteristika pro obě utání. To, že my jsme hráli fotbal a měli spoustu šancí, nic nemění na výsledcích. Domácí měli vždy jednoho rychlého, fyzicky zdatného utočníka, který rozhodl svými góly. Tak to v žákovských soutěžích bývá.

Dvojka hrála v neděli dopoledne v Častkově a vyhrála 4:0. Branky: Sabo, Ondra Machala, Straka a Vozár. Dorost porazil v neděli dopoledne Boršice 6:2. Branky: Gál 2x, Mitáček, Koníček, Matejka, Fruhauf. Vítězství sice vysoké, ale fotbal hodně španý.