11. kolo - Mistrovské utkání 9. října 2021 14:30
Spartak Hluk 10:2 SK Zlechov
TJ Spartak Hluk-SK Zlechov 10:2

Sobota sice slunečná, ale studená. Na Zlechov došlo hodně málo diváků a je to škoda, Kdy uvidí na fotbale 12. branek? Kanonáda začala hned ve 2. minutě, kdy se do vlastní sítě trefil Balíček 1:0. v 5. minutě Červenka jen vyrazil střelu Šimoníka před sebe a Martiš měl lehkou úlohu.2:0. Na další gól jsme čekali až do 28. minuty. To se dostal do pokutového území Zlechova Martiš, přesto že byl v těžké situaci, dokázal se vymanit, a bylo to 3:0. V 31. minutě dovršil Martiš hattrick, když šel sám na Červenku a nedal mu šanci. 4:0. To ještě nebylo vše. Jara Kročil se opřel do centru z pravé strany a upravil ve 43. minutě na 5:0. Tak skončil první poločas. Kdo první vstřelil branku ve druhém poločase, byli hosté. Využili laxnosti naší obrany a Gašek na střelu k tyči nedosáhl. V 54. minutě dostal do pokutového území Zlechova pěkný míč Sopůšek a stav se měnil. 6:1.V 65. minutě hosté střelou Duchtíka z 25 metrů snížili na 6:2 Gaškovi míč propadl, asi vlivem zimy a prochladnutí a nečinnosti. V 69.minutě se Jara Kročil dočkal po druhé. Po rohu se krásně trefil hlavou. Kdy naposledy dal Jara jako obránce dvě branky, tak na to si asi nevzpomene. V 73. minutě se dočkal i Adam Zelinka, který po kolmici do pokutového území hostů přehodil Červenku a bylo to 8:2. V 85. minutě se trefil Kukla pěknou ranou z hranice šestnáctky. 9:2. Skóre uzavřel dorostenec Matejka, po pěkné přihrávce do pokutového území. 10:2. Jak zhodnotit zápas? Jen velmi těžko. Hosté dostali K.O hned za 5. minut a přesto, že se snažili, odměnou byli pouze dvě branky a  k tomu jim pomohla naše nesoustředěnost. My jsme jich mohli dát více, ale jak řekl kapitán Sopůšek: " Vyhráli jsme 10:2, tak nebuďte nároční!" Sestava: Gašek, Kročil (Škorec) Horák, Skovajsík, Machala Jan, Zelinka (Peprna), Sopůšek, Přecechtěl (Matejka), Kukla, Martiš

Dorost porazil Morkovice po urputném boji 4:3. Branky: Šipka 2x, Gál, Koníček. V Brance byl Ruda Obal, který má 13 let a Škorec hrál jen II.půli. Hráčů moc není a musí hrát i žáci. Žáci starší vyhráli v Šumicích 6:0. Branky: Nemrava Dan 2x, Boček David, Boček Marián, Stamatovič a Hrabalík. Mladší vyhráli 12:1. Branky: Novák 3x, Skuček 3x, Obal, Havlík, Minařík, Matuštík, Dohnal, Podškubka