2 - Pohárové utkání 13. února 2022 12:00
Spartak Hluk 6:0 Dolní Němčí
TJ Spartak Hluk- FK Dolní Němčí 6:0

Dne 13.2.2022 hrálo áčko svůj druhý zápas Gambrinus cupu v Uherském Brodě.

Soupeř byl známý, protože s Dolním Němčím se hrají derby od začátku fotbalu v obou obcích. Od začátku jsme byli lepším mužstvem. Technicky i takticky jsme soupeře přehrávali. V 10. minutě se po rohu poprve trefil Kukla a bylo to 1:0. Dále jsme si vytvářeli gólovky, ale brankář Kvasnička soupeře podržel. Ty měli jak Martiš, tak i Zelinka a Kukla. Až v 29. minutě po skvělé akci útoku dal druhou branku Martiš. 2:0. V 39. minutě se hlavou po rohu trefil hlavou Zdena Horák a stav byl 3:0. Do druhého poločasu se sestava proměnila. ale výkon byl stále dobrý. V 50. minutě byl David Zlínský (16 let) na hřišti 5. minut a dal 4. branku zápasu. 4:0. I nadále jsme zahazovaly šance. Kdyby to byl mistrák a stav 0:0, bylo by to mrzuté. V 70. minutě se dobře orientoval v pokutovém území Zelinka a brankář byl bezmocný. 5:0. V 75. minutě dostal pěkný pas David Zlínský a nechytatelnou ranou upravil na 6:0. Vítězství zasloužené. Poprve za nás nastoupil také Tomaštík, byvalý hráč Bystřice pod Hostýnem, který hrál se Zdenou Horákem na pozici stopera. Sestava: Gašek, Skovajsík, Horák, Tomaštík, Machala Jan. Kukla, Sopůšek, Přecechtěl, Šimoník, Zelinka, Martiš. Střídali: Kročil, Miroš, Zlínský David, Škorec, Matejka, Bania. Dorost hrál v neděli 13.2.2022 v Kunovicích s Jalubím a vyhrál 7:0. Branky, Koníček 2x, Matejka2x, Škorec, Pančík, Gál Jakub.