Přátelské utkání 19. března 2022 15:00
Spartak Hluk 4:1 Louky u Zlína
TJ Spartak Hluk-SK Louky u Zlína 4:1

V sobotu 19.3.2022 hrálo hlucké áčko svůj poslední zápas v rámci turnaje Gambrinus cup, tentokráte na přírodní trávě v Ostrožské Lhotě. Soupeřem byly Louky, mužstvo I.B. třídy. Hráčů bylo akorát 11, plus Gašek do branky. Scházeli Martiš, Kukla, Crla a Skovajsík. Od začátku bylo jasné, kdo je favorit, hosté však obranu pořádně zabetonovali a veškeré cetry a šance v pokutovém území stačili řešit. V 10. minutě napřáhla ze 16m hranice Sopůšek a nedal brankáři Louky šanci. 1:0. Hosté se snažili jen opravdu občas navštívit naši polovinu a ve 20. minutě zbytečně fauloval Kročil hráče Louky a byl z toho P.K. 1:1. Nadále jsme dobývali branku hostů, podařilo se to až v poslední minutě, kdy kopal Šimoník roh, na poprve trefil obránce, na podruhé trefil hlavu Zdeny Horáka, který míč usměrnil do branky. 2:1. Hned v úvodu druhého poločasu po rohu se trefil Kročil a bylo to 3:1. Když v 55. minutě po akci Zlínského, se podruhé trefil nejlepší hráč na hřišti Sopůšek byl stav 4:1. Měli jsme neustálou převahu, naši hráči hráli až příliš na krásu, přesto mohl Zlínský 2x hlavou překonat brankáře hostů. Nestalo se tak, a tak trefil po další dobré akci pouze tyč. Utkání se už jen dohrávalo, hosté byli smíření s mírnou porážkou. Sestava: Pěgřim (Gašek), Škorec, Kročil, Horák, Machala Jan, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Přecechtěl, Matejka, Zlínský

V neděli 20.3.2022 hrála dvojka čtvrtfinále poháru v Ostrožské Lhotě a vyhrála 2:1. Branky: Blaha a Sabo z P.K. Bylo to derby, jako by se hrálo o život. Hlavně domácí dali do souboje všechny síly a velkou snahu a bojovnost. Sestava: Gašek, Šimčík, Dekret, Kuřina, Machala Jan, Kužela, Machala Ondra,Blaha, Matejka, Sabo, Vozár. Střídali: Polách Přema, Dítko, Zlínský, Martiš, Šoviš Lukáš,