18. kolo - Mistrovské utkání 17. dubna 2022 16:00
FC Koryčany 1:3 Spartak Hluk
FC Koryčany - TJ Spartak HLUK 1:3

V neděli 17.4.2022 hrálo hlucké áčko na půdě Koryčan. Stále ještě bez Martiše, ale ostatní hráči už nastoupili. Od začátku to byl vyrovnaný zápas, většinou se odehrával mezi šestnáctkami. V 18. minutě brankář Pěgřim se dobře díval na televizní zápas Slávie s Feyenoordem a na 100% napodobil brankáře Mandouse, Gejdoš měl před sebou otevřenou prázdnou branku  a tím byl stav 1:0. Ve 30. minutě pak Zelinka ze šestnáctky nechytatelně vyrovnal. 1:1. My jsme více drželi míč na svých kopačkách, vytvořili si i šance, ale brankář Rotter byl na místě. Domácí většinou nakopávali míče a hledali svého střelce Gejdoše. Tak skončil i první poločas.

Druhý poločas jsme začali dobře a již ve 49. minutě jsme kopali roh , kde se nejlépe ve vápně zorientoval Crla, který dopravil míč do sítě a tím jsme se dostali do vedení 1:2 Od této chvíle jsme byli lepším mužstvem, což jsme potvrdili v 70. minutě, kdy Zelinka zprava odcentroval, Sopůšek přenechal míč Ondrovi Machalovi a  před ním byla už jen prázdná branka 1:3. Potom jsme se více soustředili na to, abychom měli míč pod kontrolou, šance přišly, ale proměnit jsme už nic nedokázali. Domácí si vytvořili jednu velkou šanci, ale Pěgřim byl na místě. Byl to z naší strany velmi dobrý, taktický, bojovný a technický výkon.

Sestava: Pěgřim, Škorec, Horák, Skovajsík, Kročil  (Machala Jan), zelinka, Šimoník, Sopůšek, Crla, Kukla (Matejka), Machala Ondra (Zlínský)

V sobotu hrála dvojka s Horním Němčím a prohrála 3:4. Branky: Sabo, Dítko, Kužela.