16. kolo - Mistrovské utkání 5. listopadu 2011 13:00
1.Valašský FC 2:2 Spartak Hluk
Cenný bod na závěr.
Poslední celek tabulky zanechal na Valašsku dobrý dojem. Po několika šancích na obou stranách skončil první poločas bez branek. Vše podstatné se odehrálo během 12 minut druhé půle. V 50. minutě se k odraženému míči po rohu dostal Boruta a dělovkou prostřelil hradbu těl - 1:0. Tři minuty poté střela Žitníka z 25 metrů překvapila Motyčku a bylo to 2:0. Domácí se ale zcela nepochopitelně stáhli do obrany a začali hlídat výsledek. Pasivita se jim nevyplatila. V 57. minutě vystřelil Hlaváček, tečovaný míč změnil směr a Majer byl bezmocný - 2:1. Vyrovnání přišlo v 62. minutě. O. Machala se uvolnil v pokutovém území a mířil přesně - 2:2. Hosté cítili šanci na vítězství, ale jejich brejky neměly přesnou koncovku. V 86. minutě krásně vystřelil Karban, ale Motyčka skvěle vyrazil. V poslední minutě si na Majera nepřišel padáčkem Bachánek.