24. kolo - Mistrovské utkání 21. května 2022 16:30
Spartak Hluk 4:1 TJ Buchlovice
TJ Spartak Hluk - TJ Buchlovice 4:1

V sobotu 21.5.2022 hostilo hlucké áčko Buchlovice. Ty v minulém kole rozdrtily Kunovice 6:1, takže byly dobře naladěny na dnešní zápas. My j sme jen těžko dávali dohromady jedenáctku, protože scházeli Martiš, Kukla, Zelinka Skovajsík. Nemáme tolik hráčů, abychom je mohli  v pohodě nahradit. Při pohledu na sestavu, ať si obrázek každý udělá sám. Přesto mužstvo podalo zodpovědný výkon a zcela po zásluze vyhrálo dobrým rozdílem. I Buchlovice měly potíže se sestavením mužstva. Měly jenom jednoho náhradníka a k tomu brankář Černota hrál v poli. Tak vypadal i výkon mužstva, které nemělo šanci na nějaký úspěch. Hlavně ve druhém poločase hlučané ovládli hru, naopak hosté se moc trápili. Za celý zápas měli jednu vydařenou šanci, kterou proměnili v branku. Jak padaly branky? V 7. minutě po rohu se trefil Sopůšek, i když se všem na tribuně zdálo, že branku dal Zdena Horák. 1:0. To ohlásil i hlasatel. V 10. minutě po pěkné individuální akci Křiva vyrovnal. 1:1. Ve 13. minutě se po rohu dostal k míči Šimoník a střelou k tyči zajistil Hluku vedení 2:1. Tímto stavem skončil i první poločas. V 58. minutě Ondra Machala z 20. metrů překvapil Valeše a bylo to 3:1. V 68. minutě po faulu na Ondru Machalu kopal Sopůšek penáltu a Valešovi nedal žádnou šanci. 4:1. I potom měl Hluk míč na svých kopačkách, ale hosté přijeli s tím, aby nedostali moc branek a byli řádně zataženi v obraně. Jen málokdy se dostali přes polovinu hřiště. Sestava: Pěgřim (Gašek), Škorec, Horák, Crla, Kročil, Šimoník, Přecechtěl (Zelinka), Sopůšek, Machala Ondra (Sabo), Matejka, Zlínský. Večtvrtek předehráli žáci svoje zápasy s Mařaticemi, které jedou na zájezd do Francie. Starší vyhráli 5:1. Branky: Hrabalík, Nemrava Dan, Pančík, Obal, Křiváček. Mladší, oslabeni o 5 hráčů základního kádru prohráli 1:0

V neděli 22.5.2022 hrála dvojka v Ostrožské Lhotě a prohrála 1:4. Branku dal Bílek. Dorost porazil v neděli velmi dobrý tým Starého Města B 2:0. Branky: Matejka a Koníček. Žáci starší remízovali u prvního velku soutěže v Morkovicích 1:1. Branku dal Boček Marián. Mladší remízovali rovněž u vedoucího celku soutěže Morkovic 1:1. Branku dal Obal Dominik.