Přátelské utkání 13. července 2022 18:00
Spartak Hluk 4:1 SK Agro Vnorovy
TJ Spartak Hluk - SK Agro Vnorovy 4:1

Ve středu 13.7.2022 v 18.00 hodin podstoupili hráči Spartaku Hluk první přípravný zápas, s mužstvem ze Vnorov. První poločas byl vyrovnaný, obě mužstva dobře kombinovala, ale šance se nerodily. První šanci měl z úniku velmi dobře hrající Kukla, ale nedal. Až v 29. minutě se dobře uvolnil Martin Zalubil a trefil se náramně 1:0. Ve 45. minutě přehodil hráč Vnorov brankáře vyběhnuvšího Pěgříma a stav se srovnal 1:1.Do druhého poločasu nastoupila mužstva obměněna a naše mužstvo získalo převahu jek herní, tak i výsledkovou. V 50. minutě unikl po pravé straně Kukla, našel Blahu, který změnil stav utkání na 2:1. V 58. minutě se Blaha výborně uvolnil, přihrál Šimoníkovi, který překonal brankáře Motyčku (před několika lety hájil i barvy Hluku) po třetí. 3:1 V 72. minutě Motyčka místo odkopu malé domů, míč chytil a rozhodčí Bartoň nařídil trestný kop. Šimoník to pěkně přihrál Kuklovi a ten trefil vinkl vnorovské branky. 4:1.Ve druhém poločase jsme si vytvořili hodně šancí, hostům došly síly a snad jedinkrát ohrozili branku Gaška. Sestava: Pěgřim, Škorec, Horák, Lipoti (před několika lety v Hluku hrával), Skovajsík, Řiháček (na zkoušce), Pančík (loňský žák- ročník 2007), Šimoník, Kukla, Martiš Roman, Zalubil Martin. V poločase se mužstvo prostřídalo a do hry zasáhli také brankář Gašek, Kročil, Přecechtěl, Blaha, Vozár a Sabo. Sopůšek je na dovolené, Martiš Tomáš není zatím k dispozici a jak to bude se Zelinkou se uvidí.