Zápasy
Přátelské utkání 16. července 2022 17:00
FC Brumov 6:2 Spartak Hluk
FC Brumov-TJ Spartak Hluk 6:2

V sobotu 16.7.2022 hráli hráči Hluku přípravný zápas v Brumově. Trenér Zlínský poznal, jak se těžko dává v nynější době mužstvo dohromady. Dovolené, oslavy, zranění nepustily do hry hlavně opory mužstva, Lipotiho, Sopůška, Zelinku a Martiše, Zalubila a také brankaře Pěgříma, Gaška a Šíchu. Domácí hráči hráli první přípravný zápas a byli velmi natěšeni. Hráli rychle, s velkým nasazením a navíc mužstvo hraje o třídu výše. Vyhráli zaslouženě, ale i naše mužstvo do stavu 3:2 hrálo dobrý fotbal. Kluci jsou však velmi mladí a nevydrželi fyzicky. Po rohu jsme prohrávali 1:0. Potom jsme udělali chybu v obranné fázi a křížnou střelou šli domácí do vedení 2:0. Po úniku Kukly a dorážce Kročila to bylo pak 2:1, a tak skončili poločas. Ve druhém poločase zvýšili domácí na 3:1, ale po úniku Kukly a dorážce Vozára to bylo bylo zase jen o jednu branku 3:2. Potom se projevila na našem mladém celku únava, zápas dohrávali hodně vyčerpáni a domácí třemi góly zvýšili na konečných 6:2. Sestava našeho mužstva: Peprna-ročník 2007- Hlučan chytající v Polsku za mládež), Řiháček, Horák, Skovajsík, Kročil, Škorec (ročník 2004), Pančík (ročník 2007), Šimoník, Kukla, Martiš Roman, Zlínský (ročník 2005). Střídal Vozár